Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tarcze i klocki hamulcowe ?


szmekot

Jakie klocki wybrać na przód.  

411 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy klocki polecasz ?



Rekomendowane odpowiedzi

Polecacie klocki firmy FERODO. A co z tarczami, mogą być tej samej firmy?
Znalazłem taki zestaw:
http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-p-t-audi-a4-b5-1-9tdi-1-8t-i6260931786.html

Edytowane przez shox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecacie klocki firmy FERODO. A co z tarczami, mogą być tej samej firmy?

Znalazłem taki zestaw:

http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-p-t-audi-a4-b5-1-9tdi-1-8t-i6260931786.html

Klocki z przodu masz inne. Napisz do mnie na pw zestaw dostaniesz odpowiedni i w niższej cenie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jaki zestaw : klocki, tarcze, i łożyska na tył polecacie? Ma być względnie tanio, wręcz najtaniej jak się da, ale z zachowaniem jako takiej jakości. Niestety budżet na tą chwilę ograniczony, a hamulce do roboty. Jazda spokojna, bez zbędnego hamowania.

96r. 1.6 sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam Panowie. KOncza mi sie tarcze i klocki z tyłu. (a4b5 99r ) polift. Kto poleci jakis dobry zestaw nie drogi ?


A i odrazu powiedzcie Panowie czy latwo je wymienic ? Czy da rade wymienic podstawowymi kluczami bez mechanika . Czy to juz wyższa liga i potrzebne cos specjalnego. Bo to tarcze klocki z lożyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się dowiedziałem. Kolego jak nie wiesz proponuje nie śmiecic. Bo pytałem o konkrety

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masz rację, nie wiem i się w ogóle nie znam, tak tylko palnąłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec kolego (dev) jak to tyle razy robiles to powiedz mi mniej wiecej co i jak ? Czemu moze byc ciezko ?? Nie chce placic mechanikowi za cos co moze sam z bratem zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko jest odkręcić śruby od jarzm.

Potem trzeba wbić nowe łożyska i pierścienie ABS. Potem trzeba wyregulowac czujnik ABS względem pierścienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moge liczyc na spory wydatek ? Pi razy drzwi wszedzie inaczej. Ale mniej wiecej ile trzeba liczyc za tarcze klocki i łozyska plus robota ? Tak wiem każdy bierze inaczej. ALe mnieje wiecej na ile sie przygotowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie koszt takiej roboty zaczyna się od 250zl pod warunkiem że wszystko pójdzie gładko. Największy problem jest z tymi śrubami i z zaciskimi. Kup sobie cztery śruby M10x1.25x20 na 6-kątny klucz do jarzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi same graty w jakich cenach sie trzymaja komplet caly potrzebny jakis dobry ale cenowo tez nie drogi ??


kosz takiej roboty , czyli 250 za robote moga tak krzyczec plus graty czyli lekko 500 zl trzeba szykowac ? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twojego auta okolo 500zł dobre graty + wiadomo robota :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zbliża się wymiana tylnych tarcz i mam kilka pytan: Czy w audi a4 z 99r 1.9 tdi 90km na tyle będą tarcze? czy tarcze z łozyskami? Jakie klocki i tarcze wybrac? TRW czy Textar? Powiem szczerze że cenowo kuszą mnie klocki Remsa + tarcze mikoda ;) Co myślicie o tarczach takich jak: meyle czy febi?

Edytowane przez Qba___95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego nowe łożyska i pierścienie ABS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam w planach wymienić klocki w swojej B5. Byłem dziś w sklepie motoryzacyjnym i poprosiłem o klocki do Audi A4 B5 1997r 1.6 to pracownik mi powiedział jaki kształt mam klocków no i mnie wtedy trochę zamurowało. Wiecie może skąd to mogę odczytać? Nie mam zbytnio teraz gdzie to rozebrać na spokojnie i sprawdzić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień sklep skoro po vin czy dacie produkcji nie mogą znaleść


Witam. Zbliża się wymiana tylnych tarcz i mam kilka pytan: Czy w audi a4 z 99r 1.9 tdi 90km na tyle będą tarcze? czy tarcze z łozyskami? Jakie klocki i tarcze wybrac? TRW czy Textar? Powiem szczerze że cenowo kuszą mnie klocki Remsa + tarcze mikoda ;) Co myślicie o tarczach takich jak: meyle czy febi?

jeśli FWD to na tyle masz piastotarczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...