Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sądzicie o tych felach ??


Meryl

Rekomendowane odpowiedzi

fele rewelacja - już kiedyś za nimi patrzyłem ( w sprzedaży z tego co wiem to są od niedawna ).

Pytanie jak prezentowały by się na Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do A4 to chyba są za cienkie tym bardziej do Avanta - jest trochę masywniejszy. Jakbym miał golfa to bym się nie zastanawiał albo A3

Boje się, że A4 będzie wyglądać jak na szpileczkach.

Dzisiaj spotkałem gościa który miał felgi tej firmy "Alutec" założone na golfie V, coprawda inny wzór ale również bardzo ładnie wyglądały.

Natomiast zastanawiające jest, że jak zapytałem go o opinie to okazało się, że jest z nich średnio zadowolony. Powiedział że prostował je już dwa razy i że łatwo je uszkodzić a miał 17", także muszę się jeszcze zastanowić.

:mysli:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 20:52 _________________________________________________

prawie identyczne sa w konfiguratorze ktory niedawno zalaczylem , tylko trzeba troche poszukac

Daj linę do tego konfiguratora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może takie

No niezłe , niezłe nawet lepsze od tamtych, niski zawias i malina w cholerę!! :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby się zlewały - są srebrne od frontu i to jest wystarczające. Osobiście mi trafiają w mój gust i w moje wyobrażenie o alusach do :a4fan: Tak więc moja rada: KUPUJTA :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meryl , masz gust, do opisania pierwszych brakuję słów , drugie też są niezłe ale , pierwsze są do TWOJEJ :a4fan::naughty:

Taa, tylko, że się nie mogę zdecydować. Wydaję mi się że pierwsze mogą być trochę za cienkie, co spowoduje że na masywnym autku jakim jest A4 Avant mogą wyglądać trochę śmiesznie

Najlepsze, że podobają mi się jeszcze jedne - te co ma "Malik" w galerii czyli MAM Nuvolari 17"

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.15

Nie wiem już sam. Przydałby się jakiś konfigurator (tyle że w żadnym nie widziałem takich felg oprócz MAM Nuvo)

:confused4:

Czy te poniżej to są oryginały czy malowane (czy to i to)?

21132053511eec924ri0.th.jpg

http://moto.allegro.pl/item211320535_orginalne_alu_felgi_do_audi_a4_a6_a8_vw_17_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...