Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy forum uzależnia?


petrus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzicie że forum troche uzależnia?, kiedy przychodze z pracy lub gdy wstaje rano, pierwsze co robie odpalam kompa i wchodze na forum, nawet telewizje już rzadko oglądam :D, kobieta czasami mnie bije :bicz3: :D i jest zła :angry: że nic tylko siedze przed kompem i nic więcej sie nie liczy, no z wyjątkiem mojej niuni oczywiście :thumbup:wy też tak macie? bede musiał przystopować troche, chyba :gwizdanie: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahahahah , wcale nie uzależnia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja ide do psychologa :polew: :polew:

Mam nauki i tyle rzeczy do zrobienie (przeprowadzka) ze glowa mala a ja siedze na forum.

Dokladnie tak samo ja pisze petrus i te baby jeszcze co :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się grabalaba, audi a4 avant AJM, na forum od niedawna, jestem uzależniony........ :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z silowni, jem sniadane i przegladam forum :slina: Wcale nie jestem uzalezniony :P:foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym wy piszecie jakie uzaleznienie ja tam dopiero od 1,5 roku siedze non stop na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D dobry temat :polew: uzależnia jak cholera. miałem "dzień świra" przez pare miechów: robota-dom i odrazu forum, nawet zjeśc nie miałem czasu ale na szczęście(albo nie szczęście) mój psycholog żona wraz z pomocnikiem synkiem(4 miesięcznym) zapanowali nad tym zjawiskiem. troche :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe oczywiście że jestem uzależniony :P Na szczęście od 21 lipca do któregoś tam września będę Offline, znaczy beznet i :drunk: chociaż z drugiej strony szkoda :( Ale za to więcej czasu dla Audiczki :cool: Cholera zróbcie coś żeby to tak nie uzależniało! :bicz3: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazamy - to jest jedno z tych dobrych uzaleznien. Nie zmieniaj tego - zmien kobialke :polew:

pokazałem co napisałeś mojej kobitce, i w pierwszej chwili zaczęła sie śmiać, ale po chwili spojrzała na mnie :angry: i powiedziała: wybieraj, forum albo ja, no i właśnie sie zastanawiam :mysli::D

oczywiście to wszystko żarty, ale nie zmienia to faktu, że czasami truje mi du..e ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja może nie jestem uzależniona od forum, choc czasem lubie sobie poczytać, ale znam kogoś kto jest uzależniony od codziennego forum;P, mimo to wg mnie to nie jest złe uzależnienie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...