Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju


jaro4444

Rekomendowane odpowiedzi

jestem po swapie do pompy z 1,9 , moze mi ktos powiedziec czy wskazania na miarce po wywaleniu modułu wałków wyrównoważających sa odpowiednie ??? czy moze bedą zanizone i co najwazniejsze czy czujnik poziomu oleju bedzie dobrze wskazywał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powie mi ktos czy oprócz zestawu z tej aukcji MODYFIKACJA PRZERÓBKA POMPA OLEJU AUDI VW 2.0 TDI (3459277592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. cos mi jeszcze potrzeba nie wiem jak wygladaja i nazywaja sie poszczegolne czesci zadalem pytanie sprzedawcy nie dostale. Jednak jeszcze odp. Moj model to b7 blb 2005.

P.s co z ta miską i zbierakiem

w koncu nie trzeba tego wymieniac? Dlaczego nie wchodzi w sklad zadnych zestawow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powie mi ktos czy oprócz zestawu z tej aukcji MODYFIKACJA PRZERÓBKA POMPA OLEJU AUDI VW 2.0 TDI (3459277592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. cos mi jeszcze potrzeba nie wiem jak wygladaja i nazywaja sie poszczegolne czesci zadalem pytanie sprzedawcy nie dostale. Jednak jeszcze odp. Moj model to b7 blb 2005.

P.s co z ta miską i zbierakiem

w koncu nie trzeba tego wymieniac? Dlaczego nie wchodzi w sklad zadnych zestawow.

śruba zaślepiająca spust oleju, wszystko masz opisane w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki. Wacham sie jeszcze poniewaz w 2010 roku przy 148tys byla pompa wymieniana w autoryzowanym serwisie w niemczech .. czy jest mozliwosc ze zostala ona wymieniona juz na powyzsza? Jak to sprawdzic?

Jakiś czas temu podawałem(jest tu jeszcze kilku takich:wink:) linki kolegom na zagranicznych forach do patentu Jara, wiec prawdopodobieństwo ściągnięcia auta z pompa od 1.9 jest. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pisal o autoryzowanym serwisie wiec watpie ze trzymaja sie przepisu od jaro

Możesz mieć nawet pewność :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupilem wlasnie BRE z 2005 roku wiec niby powinien juz dawno miec te przypadlosc.. silnik chodzi ladnie ale jak sprawdzic czy ktos to zmienial czy mnie czeka to w przyszlosci??

Drugie pytanie jade do ASO podaje numerki i mam wszystko co trzeba bez kombinacji?? czy cos jeszcze trzeba dokupic bo moze nie doczytalem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miska w dol.. wyglada mi to na to, ze musze sanki sciagnac zeby miske sciagnac?? dobrze widze czy jakos inaczej idzie to zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MODYFIKACJA PRZERÓBKA POMPA OLEJU AUDI VW 2.0 TDI (3459277592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Rozkladam rece szukajac kogos kto mi zrobi swap pompy 400 € za to jeden mechanik chce a reszta tego sie nie chce podjac poniewaz sa to ''obce czesci" niby. Chce sie sam podjac tego, koles z allegro pow ze jest tam zalaczona instrukcja wymiany i w ogole ze wymiana jest prosta bo ten zestaw jest przygotowany tak ze po zdjeciu starej w te same miejsce na ten sam rozstaw srub wchodzi nowa i smok z miska tez pasuja tylko pozniej zaslepic ta dziure trzeba sruba m10 (trzeba nagwintowac tez ten otwor?) Jakie narzedzia beda mi potrzebne do wymiany ? Slyszalem ze jakies specjalistyczne cos do blokowania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400€ to masz jak za darmo.... Pomyśl, jak może trzymać się ta śruba? Oczywiście ze trzeba nagwintować. Chyba z pięćset razy w tym wątku pisze ze smok od 1,9 trzeba przyciąć z wysokości i w misce wyciąć wzmocnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...