Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków


badboy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy klej do szyb bedzie dobry, pózniej w razie czego tego nie rozkleisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje lampy USA skleiłem wurth klej szczeliwo ale parują i co z tym zrobić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mam tylko nie mam kleju... wybieram sie jutro do sklepu i pytanie ... klej do szyb czy czarny sylikon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Davee napisał:

Wszystko mam tylko nie mam kleju... wybieram sie jutro do sklepu i pytanie ... klej do szyb czy czarny sylikon?

Jak weźmiesz na klej do szyb albo sylikon, to potem możesz mieć problem z rozklejeniem jakbyś potrzebował. Wyżej o tym już wspominali.

Najlepiej zastosować coś takiego https://allegro.pl/butyl-sznur-walek-butylowy-4mm-12m-uszczelniacz-i6576483998.html?reco_id=34f94ac9-7689-11e8-8aaf-b8ca3a6c1500

Nie wiem jak w B5, ale ja jak rozkleiłem swoją lampę w B7, to udało mi się na starym kleju skleić bo dużo go zostało na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups nie zaaktualizowałem profilu. Chodzi oczywiście o B6. Nie dawno zmieniłem i zapomniałem w profilu zmienić.

Jak rozklejałem w b5 lampy tylko ze miałem tam depo to nie bardzo szło poskładać na starym.

Tutaj mam obecnie całe dookoła "zalepione" czarnym sylikonem gdyż gdzieś przez szczeliny dostawała się woda.

Powiem tak. Jak psikne je w środku to już napewno nie bede ich ponownie rozklejał :) także sylikon klej szczelina czarny i beje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten klej co podesłałeś link to 4mm to jak szczelina tam na łączeniu klosza z obudowa? b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2018 o 16:28, Davee napisał:

A ten klej co podesłałeś link to 4mm to jak szczelina tam na łączeniu klosza z obudowa? b6?

To przykład był. Ja kupiłem do b7 6mm bo takie polecali tu na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...