Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Dziwny wyłącznik w 1.8T 97'


matig7

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, do czego ktoś mógł sobie zamontować zaznaczony na zdjęciu wyłącznik? Kombinowałem trochę ale nie udało mi się dojść do czego może on służyć. Drugie pytanie to czy rzeczywiście w modelach sprzed 1998r po włączeniu świateł mijania nie powinna się świecić żadna kontrolka? Trochę to dziwne.

przycisk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugie pytanie: sprzed '97r., a na pierwsze: może jakieś halogeny czy coś, w każdym razie straszna popelina :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie u mnie kontrolka powinna się świecić czy też nie? Obecnie nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w '95 świeci zielona kontrolka ale tylko przy postojówkach, jak włącze mijania to ona gaśnie. U mojego brata nie świeci od czasu kiedy kupił A4, podejrzewamy że może się spaliła żaróweczka ale nie ma ostatnio czasu żeby to sprawdzić.

P.s. jak już się dowiesz od czego jest ten przełącznik i jeśli jest potrzebny to go zmień na oryginalny, na allegro widziałem po około 25zł. Kokpit będzie "normalnie" wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie u mnie kontrolka powinna się świecić czy też nie? Obecnie nie świeci.

Jeżeli po włączeniu świateł zapala się podświetlenie zegarów to kontrolki niema, natomiast jeżeli podświetlenie zegarów zapala się po włączeniu zapłonu (stacyjki) to kontrolka powinna być na prędkościomierzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Po włączeniu świateł zapala się u mnie podświetlanie zegarów.

A co do wymiany tego wyłącznika to jak tylko się dowiem do czego on w ogóle jest to go wymienię.

Może jeszcze jakieś pomysły dotyczące jego zastosowania?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie u mnie kontrolka powinna się świecić czy też nie? Obecnie nie świeci.

Jeżeli po włączeniu świateł zapala się podświetlenie zegarów to kontrolki niema, natomiast jeżeli podświetlenie zegarów zapala się po włączeniu zapłonu (stacyjki) to kontrolka powinna być na prędkościomierzu.

W mojej niuni jak włącze światła to zapala mi się podświetlenie zegarów jak i również zielona kontrolka. Po załączeniu stacyjki zapala mi się tylko licznik kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyłącznika to po wyciągnięciu radia okazało się, był on do niego podłączony. Podejrzewam, że mogło to być od jakiegoś wzmacniacza czy coś takiego, bo w bagażniku widać, że coś było wcześniej zamontowane przez poprzedniego właściciela auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczą cechą wielu sprzedawców jest to, że przed sprzedażą grabią co się da... Widać Twój poprzedni właściciel dokonał własnych przeróbek i był tak podjarany swoim dziełem, że nie chciał się z tym rozstać... A ten guzik to pozostałość... Jeśli mogę Ci poradzić to poszukaj na Allegro "A4 częśći" "A4 rozbiórka" i popytaj o zaślepkę i wywal te on-off...

Powiem nawet, że znam przypadki, gdzie ludzie wyciągali firmowe alarmy przed sprzedażą, by później zyskać xtra 50.00 PLN... masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem nawet, że znam przypadki, gdzie ludzie wyciągali firmowe alarmy przed sprzedażą, by później zyskać xtra 50.00 PLN... masakra.

Hehe. Właśnie się dziwiłem, że alarmu nie mam żadnego w :audi: Pewnie było jak mówisz :)

ps. Fajny kolorek autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Fajny kolorek autka :)

Dziękuję:) Monster Frog!!!

U mnie koleś ograbił auto z zestawu głośnomówiącego... tyle że robił to tak prędko, że zostawił mikrofon, głośnik i całą centralkę znajdującą się za schowkiem... w sumie zabrał tylko uchwyt i dok dla telefonu... gdyby tylko powiedział, dałbym mu za to kasę... Alarmu też nie mam:) Tyle że jak patrzyłem za bezpiecznikami, to są jakieś podzespoły... brakuje mi jedynie czasu by się tym zająć...

Ale szarańcza jest wszędzie, nawet za zachodnią granicą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...