Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyskakujące biegi 1, 2


Jasicor

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sie podepne pod temat- z tym, ze u mnie przestaly wchodzic wcale te 2 biegi :| dzis wszedlem pod auto, rozpialem wybierak (mialem nadzieje, ze wina jest po tej stronie) no ale niestety :\ - nie wchodza tez na sucho. reszta biegow wchodzi elegancko. jakies pomysly? szukac juz nowej skrzyni, czy jest szansa ze wygial sie np. jakis wodzik, albo cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzieje sie to tez przy wylaczonym silniku? bo jesli tylko przy wlaczonym to synchronizator poszedl sie j....

no wlasnie i przy wlaczonym i przy wylaczonym... rozpialem juz wybierak i probowalem wbic "na sucho" ale nie dziala :\

mysle ze najlepszym wyjsciem bedzie kupic skrzynie uzywke (z gwarancja), wrzucic, a w wolnej chwili rozebrac stara skrzynie i moze okaze sie ze to jakas drobnostka-naprawic-sprzedac... i zapomniec ;)

przerazaja mnie tylko ceny skrzyn- za cos sensownego, z gwarancja trzeba liczyc 1000 pln, plus ~200 za wymiane itd.

jakis czas temu kupowalem skrzynie do vw polo i placilem 500 czy 600 pln... tak czy inaczej boje sie, ze to moze byc kosztowny lancuszek- tzn po zdjeciu skrzyni- co jeszcze sprawdzic procz dwumasa i sprzegla? poduszki, docisk? lozysko? ew. podpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Podczas jazdy z góry, jadąc na 1 lub 2 biegu i nie dodając gazu, to po ok 10 sekundach wyskakuje mi bieg i wskakuje na luzik :( Jaki jest tego powód?? Czy coś mojej skrzyni dolega??

Pozdrawiam :audi:

Na 99,9 % poduchy do wymiany mialem cos takiego w innym aucie, na poczatku wybijalo bieg ale pozniej juz musialem holowac 30 km nie wchodzil zaden, chociaz nie probowalem na hama. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest cena tych poduch?? i

poszukaj bylo juz na forum

cena za orginalne ponad 200 zł za sztuke nie oplaca sie wsadzac podrób sa twarde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...