Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Pany ;) my w brzesku juz spotow nie mamy? ;/ ja jestem 25marca do 3 kwietnia moge w tym czasie zawitac jak cos ogarniecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi może też się uda poskładać auto to można coś wykminić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak powiedzialem miedzy 25 a 3 kwietnia jestem chetny ;) jak cos to pisac . Aaa co tam slepy skladasz ?

Slepy bo mialem sie pytac Ciebie zadowolony z chlopakow co przy lakierze Ci modzili ?! Powiedz mi odprysku na lakierze niee zrobi co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak powiedzialem miedzy 25 a 3 kwietnia jestem chetny ;) jak cos to pisac . Aaa co tam slepy skladasz ?

Slepy bo mialem sie pytac Ciebie zadowolony z chlopakow co przy lakierze Ci modzili ?! Powiedz mi odprysku na lakierze niee zrobi co?

Zadowolony ;) nie to auto, odpryski widać jedynie bardziej tę co były, bo wiadomo że tam ten lakier jest minimalnie ścięty, a z obiciami czy wgniotkami oni nic nie zrobią ;) osobiście szczerze polecam ;)

Co do spota wieczorem z kompa zmienię datę w nagłówku to może ktoś się nawinie jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wlatujesz od brzeska na miasto po lewej stronie jest co ? Tam gdzie nissan stoi na xxr chyba co ? Powiedz mi Panie ile taka przyjemnosc bo sie przymierzam wlasnie do chlopakow oddac . Slepy i jeszcze jak robiles camber 3 stopnie na podkladkach ? Jesli mozna wiedziec gdzie takie nabyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to tam,ten nissan to właściciela właśnie ;)Ja miałem inaczej liczone ;) najlepiej ich pytaj, szukaj ddcardetailing Bochnia na fb ;)

Całe cambery brałem od chłopaków z CamberGold znajdziesz ich też na fb, ja jeszcze nie zdążyłem założyć od tamtego roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy to pojedziesz moja i bede mial liczone tak samo hahah ;) jak miales fot ze montujesz camber 3stopnie ostatnio Paniee ;p . Mowisz cambergold haha , jak Ambergold hahha . Slepy ogarnijmy spota od 25 marca do 3kwietnia bo w ten czas bede to bym mogl podjechac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy to pojedziesz moja i bede mial liczone tak samo hahah ;) jak miales fot ze montujesz camber 3stopnie ostatnio Paniee ;p . Mowisz cambergold haha , jak Ambergold hahha . Slepy ogarnijmy spota od 25 marca do 3kwietnia bo w ten czas bede to bym mogl podjechac .

bo cały czas leżą i czekają na swój czas :D, nie mają tam aż tak drogo, napisz do nich, a napewno się dogadacie zaraz wrzucę w tytuł daty, może ktoś się jeszcze skusi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej wiecej placiles ?;) jak sie cos w tym czasie ktos zglosi to ja bede na pewno . Mlody moj nie wiem skad zamawial do jetty ;) obecnie nie mam za bardzo czasu , ale tez wrzuce cambera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o dwoch sztukach co ?;) noo too powiem Ci ze sporo slepy . Ale mowisz o podkladkach co ? Wiem ze mlody moj jakies nie cale 200zl placil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o dwoch sztukach co ? ;) noo too powiem Ci ze sporo slepy . Ale mowisz o podkladkach co ? Wiem ze mlody moj jakies nie cale 200zl placil

tak komplet na oś ze śrubami, to jest całość nie pojedyńcze podkładki pod każdą śrubę...

11846535_1674444462776889_13599349705152

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć co powiecie na zorganizowanie większego spotkania np w Krakowie? Fajnie by było zebrać jak najwięcej osób i nie tylko z Małopolski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...