Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Tarcie w przednim prawym kole ;( Nie zawsze ale ....


kamil321

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, jak w temacie. Czasami słychac tarcie z przodu tak jak by z prawej strony. Gdy jade szybciej wtedy tarcie tez jest szybsze jak wolnej to wolniejsze. Dzisiaj az sie przestraszyłem poniewaz strasznie zaczeło trzeć. Co to moze byc? ;(

W srode rano wyjezdzam do Hiszpani a tu znowu cos wyskoczyło. NIe wiem czy to ma związek ale czasami tez cos puka w prawym kole. Nie zawsze, dzieje sie to gdy jade np. w korku tzn. ruszam chamuje i tak w kółko ale nawet gdy jade prostą drogą równą prędkoscią.

Co to moze byc? bardzo Was prosze pomóżcie Mi :confused4:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 17:19 _________________________________________________

Czy moze to byc przegub? albo klocki? łożysko? No nie wiem :(

Czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam na zapieczone prowadnice od zacisku nie odbijaja i caly czas trze klocek o tarcze, mozna to poznac przez to ze jeden klocek bedzie badziej przytarty i bedzie mial mniej okladziny, nawet jesli to nie to to i tak rozbierz i przesmaruj prowadnice, smarem miedzianym bo lubia sie zapiekac. Albo druga opcja po prostu skonczyla sie okladzina na klocku i trze blacha o tarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy mam podobny problem w tylnim kole gdzie sa tarcze..wymienilem lozysko i dalej huczy i trze...znajomy mowil ze to cylinderek ktory nie chowa sie do konca i tra klocki ... tylko zeby to zrobic a przy najmiej dobrze nasmarowac to trzeba caly zacisk rozkrecac i czy przy tym odrazu wymienic plyn chamulcowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...