Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jaka długość wycieraczek ?


wester

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Mam zamiar zmienic wycieraczki i tu pytanie, czy obie maja ta sama dlugosc (bo u mnie tak jest po poprzednim wlascicielu a nie wiem czy prawidlowo), jaka maja miec dlugosc i czy jest sens wymieniac cale piora czy tylko same gumki?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień raczej wycieraczki chya że w miare dobrze zberają to same gumy. nie jestem pewien ale 53cm, długośc w obu ta sama :oklaski:. nie polece ci żadnych bo jeszcze nie było takich które mnie usatysfakcjonowały :thumbdown: najlepiej oryginały do A4. zwracaj uwage na opis na opakowani czy do A4 się nadają. szyba jest i naczej wyprofilowana

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei te Valeo X-trem odradzam, jesienią prawie równocześnie zmieniłem: od strony kierowcy valeo (ponad 100,-zł), a od pasażera jakaś podróbka valeo (20-30 zł). Valeo już od jakiegoś czasu zaczęło robić coraz większe mazaki-mimo że wskaźnik zużycia jest jeszcze OK, a "no name" wyciera spoko. Teraz chcę wytestować Bosche (chyba się aerotwin nazywają, sprzedają tylko parami: niecałe 200)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RS4DEVIL

Ja uzywalem w B5 ORI wycieraczki i byly spoko zawsze. To byly Valeo. Przy trzeciej zmianie jakos szybko zaczely mazac i okazalo sie ze podczas zmiany przedniej szyby jakis baran lecial kontowka i prysna na szybe, tak ze sie porobily odpryski i dlatego mi zaczely mazac. Po usunieciu ty wypryskow bylo znow ok. Teraz testuje Aerotwiny od BOSCH-a i d*pa. Nie polecam. Wroce do tych ORI. Takie jest moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosh jest do d*py ... [w dwoch przypadkach przy 160 km/h wycierczko doslownie mi sie rozpadly i ze kiepsko zbieraly po 1 miesiacu uzytkowania to inna sprawa] teraz jezdze na wycieraczkach rodzimej firmy Mot-Gum ... [jak dla mnie rewelacja :th:]

dlugosc 53 cm albo 53/51 cm ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daję 53cm od kierowcy i 51 od pasażera (bo jak dałem 53 to ocierała o obudowę szyby). Używam Bosha, ale nie Aerotwin, ale takie zwykłe.

Ponadto pisałem już gdzieś na Forum o innych wycieraczkach, które oferuje sieć Tesco - firmy ALCA. Akurat oferta tego marketu jest podobna w całej Polsce, zatem powinniście dostać takie niebiesko pakowane pióra niemieckiej firmy. Naprawdę się zdziwiłem gdy byłem zmuszony wymienić na taką będąc w Gdyni. Efekt jak Boscha, było to w wakacje, mamy już kilka mcy a ona dalej śmiga b.dobrze. Kosztowała 8.99pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...