Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Amortyzatory sedan A4


szpecgos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar wymienić amorki w mojej A4 98 rok seden i mam pytanie co o tym myślicie?

http://www.allegro.pl/item208101873_amortyzatory_kayaba_audi_a4_tyl_.html

Czy ktoś może montował ten model - wiem, że ta firma ma dobre opinie na forum.

Co jeszcze potrzebuję do tych amorków?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu wrzucilem na tyl te BILSTEINY, o ktorych wspomnial zdeniu i poki co jestem zadowolony. Bede musial jechac tylko i dolozyc taki bajer:

http://allegro.pl/item211950019_lozysko_amortyzatora_tylnego_audi_a4_95_99.html

nie wiem czy tej firmy, moze znajde cos bardziej sensownego- ale niestety mechanik nic mi o tym nie powiedzial, a one sie juz chyba u mnie skonczyly, takze kup te lozyska zanim wymienisz amorki, to zrobisz za jednym podejsciem. warto tez sprawdzic w jakim stanie sa tuleje na tylnej belce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BILSTEIN vs KAYABA -> BILSTEIN jest o 40zł droższy na sztuce od KAYABA czy to wynika z tego, że BILSTEIN jest gazowy a KAYABA olejowo-gazowy? czy może poprostu cena firmy(z tego co czytałem na tym forum to KYB jest teoretycznie droższy). BILSTEIN też pasują do sedana (ja mam sedana) KYB pasują i do sedana i do avanta hmmm? wie ktoś czy jest jakaś różnica?

Rozumiem, że do amorków potrzebuje gumy, te łożyska o których wspomniał dawajrapa oraz ewentualnie tuleje czy jeszcze coś zakupić?

Czy ktoś używa tych amorków KYB - nie wiem czy warto dać to 80zł więcej za BILSTEIN bo o KYB na tym forum też opinie dobre hmmm?

No ale jak już wymieniać to na dobre.

Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...