Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dobry mechanik / spec od skrzyn biegow w SZCZECINIE ??


dawajrapa

Rekomendowane odpowiedzi

mam ogromna prosbe do forumowiczow ze szczecina i okolic- czy jestescie w stanie polecic kogos, kto dobrze zna sie na skrzyniach? dzis rozpialem wybierak, myslalem ze tu bedzie problem, ale niestety wysypalo sie cos w skrzyni- nie wchodza 1ka i 2ka. probowalismy na sucho, ale cos sie przyblokowalo i kaplica. reszta biegow chodzi ok. wczesniej nie bylo zadnych oznak, ze cos sie dzieje ze skrzynia. stalo sie to nagle, podczas jazdy na 5tym biegu- cos puknelo i od tej pory nie moge zapiac tych 2 biegow. zanim kupie nowa skrzynie, przy okazji zdejmowania, chcialbym zeby ktos otworzyl ta, i zajzal, moze da sie uratowac... z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dać ci nr. telefonu[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2007, 07:07 _________________________________________________A z tego co opisałeś poszła ci poduszka ta gazowa . Jeżeli sie myle to jedż do serwisu :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dać ci nr. telefonu[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2007, 07:07 _________________________________________________A z tego co opisałeś poszła ci poduszka ta gazowa . Jeżeli sie myle to jedż do serwisu :audi:

bede wdzieczny za ten nr. jesli mozesz, odezwij sie na gg: 1185123. a o co chodzi z poduszka gazowa? to jakis element wewnatrz skrzyni? bo jesli trzeba rozbierac, to odpada, za duze koszta. slyszalem ze pasuja skrzynie od passatow B5, a sa troche tansze, moze sprobuje w ten sposob. do serwisu nie ma co jechac, bo sam wiesz jakie tam sa koszta.

Jesli mozesz, napisz cos wiecej o tej poduszce gazowej, z gory dzieki.

pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...