Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] stuki pomimo wymienionych wahaczy


misiek23

Rekomendowane odpowiedzi

No to nieźle wymieniłeś.

Ja bym zaczął przy stukach od sprawdzenia w pierwszej kolejności łączników stabilizatora (najmniejszy koszt) ;). Powtarzam sprawdzenia, a nie wymiany!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podlaczam sie pod temat czy stuki w zawieszeniu moga byc spowodowane zuzyciem sie tych gum nie wiem jak sie to popawnie nazywa, tych na ktorych opiera sie sprezyna i chyba amortyzator sa one przymocowane do nadwozia.I czy tez owe gumy moglu spowodowac to ze nie mam ustawionych dobrze katow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje, W sumie przed chwila gosc na diagnostyce rozjasnil mi temat bo pytalem sie po mechanikach jeden mowil ze wahacze maja minimalne luzy ale to nie to stuka, drugi ze to gumy i przez gumy jest stukanie i rozwalilo mi katy, az w koncu pojechalem na diagnostyke i gosc mowi ze w A4 nie ustawia sie katow, tylko zbierznosc , i ze gumy nie maja nic do tego po posprawdzal na szarpakach mowil ze nic nie widzie ale po sprawdzeniu, recznie okazalo sie ze mam wybite po jednym tylnim gornym wahaczu z kazdej strony i to przez to sa stuki.

czesc klubowicze . mam problem bo mi cos stuka i juz mnie szlak trafia a mam wymienione wahacze co to moze jeszcze byc prosze o porady pozdro

Zalezy jakiej firmy wahacze wlozyles jesli jakiejs Made in Taiwan to moze sie tak dziac jesli cos lepszego to tak jak koledzy pisza jesli nie wymieniles łacznika stabilizatora to na nierownosciach dalej bedzie ci stukac, a czy wymieniales wszystkie wahacze czy tylko nie ktore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...