Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie niskobudzetowe radyjko CB?


wester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zasiegnac opini oraz porady na temat CB. Planuje zakup radyjka niegrogiego (ok 200-250zl) i do tego jakas antenke na magnesie. Na całosc moge przeznaczyc ok 300-350zl, montaz we wlasnym zakresie. Nie podrozuje duzo dlatego nie chce inwestowac w lepszy sprzet a chcialbym uzyskac nasluch na odleglosc ok 7-10km; (czy to mozliwe na sprzecie za taka cene?) i w miare czysty odbior. Polecano mi Alana 100+ ktory mi sie osobiscie podoba lub jakiegos Unidena. Dobrze by bylo gdyby miescilo sie w poleczce pod kiera ;) noi jakas antenke do tego...?

Z gory dzieki za pomoc i wskazowki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Ciebie to UNIDEN XL510 lub 520 i do tego magnesówka hustler ic100, pienieznie zamkniesz sie w tej kwocie spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antenka napewno hustler tak jak kolega napisał powinna zapewnić taki własnie zasięg o jaki CI chodzi... co do radyjka to z tego co mi wiadomo UNIDEN na podzespołach presidenta stoi wiec też dobre radyjko ;] UNIDEN 510 koszt ok 299zł... chyba ze znajdziesz gdzieś taniej nie wiem gdzie szukasz moze allegro ;] antenka w granicach 100zł ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To radyjkko rozumiem miesci sie w poleczce pod kiera? A antenka to jaka dluga? nie chce zbyt dlugiego bata noi zeby nie spadala ale zedy zbierala jak pisalem. A ten alan co wspominalem, jakies opinie na jego temat? ktore lapsze?

Aha i czy taka magnesowke trzeba stroic bo roznie mowia i na forum tez sa rozne opinie....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radyjko powinno sie zmieścić ;] antenka 102cm ;] możesz sobie poczytać wymiary itd... wszystko jest na tej stronie ;] http://www.cb-radio.info.pl/index.php?p=productsList&iCategory=11 ceny mają w miare konkurencyjne ;] ja kupiłem u nich przesyłka 1zł... zestaw wyszedł mnie taniej o ok 70zł w porównaniu do cen u mnie w sklepach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...