Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja sekwencyjna KME


Radek321

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tej firmy. Czy są to dobre instalacje gazowe bardzo mi na tym zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem posiadaczem instalacji z komputerem KME, wtryski oraz reduktor, butle i tp. mam już innych firm (KME robi chyba tylko elektronike do inst. gazowych) ale nie o to nie o to....

Niestety mam pare usterek, których nie jestem w stanie usunąć, jedną z nich jest wariowanie instalacji rano,

Po prostu jeśli nie rozgrzeje chwile samochodu na postoju to sie nie przełaczy na gaz tylko bedzie wariować i musze wtedy wyłączyć silnik i uruchomic na nowo. podobnie zdarza mi sie gdy jade samochodem wtedy oczywiście trzeba się zatrzymać i powtóżyć operacje ( nie zawsze jest to możliwe)

Nie wiem od czego to , serwis też nie wie, komputer nic nie pokazuje, tak więc to może byc wszystko

Niesmak pozostaje,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komputer nic nie pokazuje

Który komputer? Od LPG, czy od silnika Audi (VAG)? Odczytaj kody silnika (VAGiem)[br]Dopisany: 03 Lipiec 2007, 15:55 _________________________________________________Radek321 - Instalacja KME powinna być dobra do twojego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w swoim aucie KME DIEGO od ponad miesiąca, zrobiłem już 3tys. km i jestem zadowolony. Nie dzieje się nic złego, jak zatankuje dobrego gazu to silnik chodzi jak na benzynie. Za instalke z butlą w kole dałem 2300 PLN, spalanie w cyklu mieszanym około 11,5 l LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komputer nic nie pokazuje

Który komputer? Od LPG, czy od silnika Audi (VAG)? Odczytaj kody silnika (VAGiem)[br]Dopisany: 03 Lipiec 2007, 15:55 _________________________________________________Radek321 - Instalacja KME powinna być dobra do twojego silnika.

ani na LPG ani na VAG, kiedys ktoś podejrzewał cewki ale nie wiem jak to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnei posiadam owa instalacje od jakiegos miesiaca zrobilem juz 4 tys km i wszystko jest w porzadku srednie spalanie przy 90 kmh i bez klimy po trasie to ok 8 8.5 litra gazu natomiast 200kmh i wlaczona klima sadze ze ok 13 litrow takie srednie spalanie wynosi u mnie ok 10 litrow gazu i instalacja sprawuje sie swietnie :)

ogolnie polecam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...