Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czy bierze wam olej ten silnik i ile ?


Martin_Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Robimy małe OT panowie bo watek o olejach jest tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15435.0

:>

odkrywca :cool1:

No co :)

Czasem mysle, ze powinienem byc moderatorem :polew:

Jesteś pewnien, że chciałbyś ?

To wcale nie taki lekki kawałek chleba jak się może wydawać. W życiu nie chciałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po zakupie i wymianie oleju z 5w30 na 5w40 i przejechaniu 5 tys. mam minimum troszke mnie to martwi jeżdze spokojnie może trzeba cisnąć i tyle

To nie jest normalne, szukaj wycieku, jeśli go nie ma to większy problem :/ , ja od trzech lat jeżdżę na motulu, zawsze kupuję bańkę 5litrów i mi wystarcza (lub zostaje) przez 15 tyś km na wymianę i dolewkę. Jeśli jeżdżę w Polsce to idzie mniej niż jak śmigam po niemieckich autostradach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze troche odgrzali kotleta.. :) Co do oleju to zdecydowalem sie na Motula 505.01 i nic nie dolewalem do momentu czyszczenia turbiny ,ale i tak na 10000 km 200ml moze braknie to jest okej :) Od zalozenia tego watku minelo okolo 3 lat i caly czas motulek od DZIKA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chcę zakładać nowego tematu może w tym ktos pomoze pacjent 1.9tdi avf 2002r bierze mi olej jak silnik nie jest zimny i nierozgrzany to widzę ze kopci na niebieskawo 

ale jak się nagrzeje i przejadę już te 5km nie dymi ktoś wie czym to może być spowodowane i wczoraj wymieniałem olej i zalałem go trochę za dużo i teraz bardziej dymi nic sie nie stanie silnik spali nadmiar tego oleju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jest wreszcie z tym olejem?Nalany mam Mobil 5w30 z normą 505,01-Silnik AVF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...