Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebuje rady


flaku4

Rekomendowane odpowiedzi

zamierzam kupic :a4fan: 98 lub97r tylko nie wiem czy diesla czy benzynke jesli diesel to 1,9 110 konny a jesli benzyna to 1,8 125 konny

bardziej jestem zdecydowany na diesla lecz boje sie o pompowtrykiwacze :confused4: i pewnie jesli by cos padlo to sporo bym zaplacil za naprawe

prosze o jakies opinie posiadaczy na temat tych silnikow to bedzie mi latwiej kupic :>

z gory dzieki

pozdrawiam

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2007, 00:28 _________________________________________________aha i jak jest ze spalanie obu tych silniczkow :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko to pompowtryskiwacze masz z głowy bo montowali od 99r AJM y i dalej reszte ...

Na bezyniaku za 250 zł robisz max 700km na dieslu max 1200km [no są napewno wyjątki]

Jak chcesz dużo latac to już wiesz co doradzam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale krejzole jestescie!! Co ktos ma do PD?? PD sa zajefajne - klekocza jak bocian, jak zobaczy zabe ale warto!! BTW poza glosna praca TDI posiada tylko 1 wade - ciezko znalesc dobrego!

Porownanie AFN'a do 1,8 jest dla mnie conajmniej tak groteskowe jak porownanie Michla Wolodyjowskiego do szewczyka dratewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadacze diesla powiedza bierz klekota

posiadacze benzyny powiedza biezr benzyniaka - proste

zalezy do czego ma ci auto sluzyc, duzo jezdzisz bierz diesla bardziej ekonomiczne auto, ale i zawsze drozsze o te 2 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TDI i powiem tak. Jesli jezdzisz po miescie to benzyna + gaz. Jesli trasy poza miastem,

:thumbup: to tylko TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodzik ma sluzyc do jazdy codziennej to znaczy do szkoly STUDENT hehe i praktycznie wiekrzosc to jezdze po miescie ale 2 razy w miesiacu trafi mi sie jakis wyjazd troszke dalej

dzieki za odpowiedzi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba lepiej bedzie wybrac benzyne i ew. gaz... chyba, ze te dwa razy w miesiacu to sa wypady do Ingolstadt hehe ;)

btw - nie wiem co wy macie z tym klekotaniem moj rzeczywiscie troche moze i klekocze ale zeby bylo to glosne to bym nie powiedzial i zeby przeszkadzalo tez ...moze malo wrazliwy jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodzik ma sluzyc do jazdy codziennej to znaczy do szkoly STUDENT hehe i praktycznie wiekrzosc to jezdze po miescie ale 2 razy w miesiacu trafi mi sie jakis wyjazd troszke dalej

dzieki za odpowiedzi

pozdrawiam

jak ty żeś się dostał na te studia pisząc "wiekrzosc", już pomijając polskie znaki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz TDI są nie do zdarcia ja zawsze byłem jestem i będe za dieslami a mam 1.9 Tdi i nie narzekam spalanie średnio 5,5 może 6 i jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...