Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] problem ze wspomaganiem


lukasho2

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy mam problem ze wspomaganiem, gdy silnik jest zimny i odpalam wspomaganie dziala bez zarzutow mozna fajere krecic palcem ale po przejechaniu kilku km przy skretach strasznie ciezko kręci sie kierownica..ale dzieje sie tak tylko gdy puszczam gaz...gdy zwiekszam obroty wspomaganie dziala , na wolnych obrotach ciezko sie skreca...czy to moze byc cos z pompą? czy moze wymienic poprostu plyn od wspomagania(dodam ze jakis miesiac temu przy uderzeniu w kolo wycieklo troche plynu wymienilem wtedy zwrotnice gorny wachacz i amortyzator bo te czesci byly powyginane ale plynu dolalem i do teraz poziom jest taki sam nie wycieka . ale wspomaganie nie dziala tak jak powinno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz typ pompy ale w większości przypadków nie da się zregenerować ponieważ są nierozbieralne i nadają się na śmietnik. Mogę sie mylić, musiał by ją zobaczyć fachowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jesli byla by to pompka to ubywal by płyn.

A wtym pzypadku tak nie jest. W zaleznosci jesli jest to odlew to nie nadaje sie do regenarecji, jesli nie to koszt w granicach 400-500 zł z montazem w zalezy od mechannika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, ale dobrze zrozumiałem, że wymieniłeś TYLKO jeden amortyzator? Sam wymieniałeś, czy to jakiś fachowiec tak zrobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wymienilem amora sam go wymienialem ...to powinienem wymienic komplet??to jest teraz na dalszym planie chcem zrobic wspomaganie bo nie zabardzo sie tak jezdzi..i zeby calkiem pompa nie siadla....dodam ze plyn nie wycieka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wymienilem amora sam go wymienialem ...to powinienem wymienic komplet??to jest teraz na dalszym planie chcem zrobic wspomaganie bo nie zabardzo sie tak jezdzi..i zeby calkiem pompa nie siadla....dodam ze plyn nie wycieka...

1-zawsze sie wymienia komplet

2-pompe wymien i po sprawie tez tak miałem i wszystko wróciło do normy po wymianie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...