Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG - wirtualna hamownia "Popometer"


mateeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak przeglądałem kiedyś neta i natknąłem się na taki prosty programik. Jest to właściwie plik *xls do Excela który ma za zadanie narysować wykres jak z hamowni :D na podstawie danych z VAG-COMa i nie tylko.

Generalnie podchodzę do tego z wielkim dystansem i traktuję z przymróżeniem oka, bo nijak to sie ma do prawdziwej hamowni ale skoro "za darmo" to czemu się nie pobawić (nie każdy może sobie pozwolić na wizytę na prawdziwej hamowni).

Generalnie plik jest udostępniony na zagranicznym serwerze jakiegoś klubu Audi, więc jest raczej ogólno dostępny (google.pl).

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat, czy ktoś kiedyś testował i porównywał wyniki z czegoś takiego, a prawdziwej hamowni?

No i wreszcie czy ktoś umie to obsługiwać bo szczerze mówiąc to z niemieckiego słaby jestem ( nie wiem nawet z której grupy dane mają być :P )...

Nazwa programu to "Popometer".

Może Was to zainteresuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://members.fortunecity.de/whoopsie/software/windows/popometer.htm - Wystarczy kliknąć na DOWNLOAD

Nawet w necie znalazłem ten program :th: Niech się ludziska cieszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niemiecku :sick3: Ale od czego jest Babel Fish (http://babelfish.altavista.com) - trochę powpisywać, przepisać sobie na kartkę co znaczą poszczególne krzaczki i już mamy. Teraz tylko kupię samochód i sprawdzę programik :wink4: Wtedy powiem czy działa (bo może się nawinie jakaś prawdziwa hamownia na okolicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...