Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam MK 8E0 959 433 BP

przód szyby elk, tył korby,

jakie on ma jeszcze funkcję ??? .

nie miałem oświetlenia drzwi dołożyłem teraz ale nie działa mi tylne oświetlenie w drzwiach i podobno mogół jest za to odpowiedzialny moje pytanie czy mój MK ogarnie oświetlenie drzwi tylnich jak tak to co jeszcze może ogarnąć???

który pin jest odpowiedzialny za światło w drzwiach bo muszę dołożyć kabelek od Mk do kostki w słupku B

czy ktoś kojaży jakie piny pasują do Mk złącze żeńskie ???

BP nie obsługuje pakietu światło. Wszystko o co pytasz zostało opisane w tym wątku oraz w dziale warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

mam MK 8E0 959 433 BP

przód szyby elk, tył korby,

jakie on ma jeszcze funkcję ??? .

nie miałem oświetlenia drzwi dołożyłem teraz ale nie działa mi tylne oświetlenie w drzwiach i podobno mogół jest za to odpowiedzialny moje pytanie czy mój MK ogarnie oświetlenie drzwi tylnich jak tak to co jeszcze może ogarnąć???

który pin jest odpowiedzialny za światło w drzwiach bo muszę dołożyć kabelek od Mk do kostki w słupku B

czy ktoś kojaży jakie piny pasują do Mk złącze żeńskie ???

BP nie obsługuje pakietu światło. Wszystko o co pytasz zostało opisane w tym wątku oraz w dziale warsztat.

czyli mam rozumieć że lampki w tylnych drzwiach mi nie zaświecą jak nie wymienię tego modułu???

słyszałem że każdy modół ogarnia oświetlenie w drzwiach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumieć że lampki w tylnych drzwiach mi nie zaświecą jak nie wymienię tego modułu???

słyszałem że każdy modół ogarnia oświetlenie w drzwiach :facepalm:

zaświecą , ogarnij sobie instalke i z pinu 1 i 2 MK poprowadz przewody do drzwi:wink:

oczywiście 1 + masa z drzwi na strone kierownika , 2 + masa z drzwi na strone pasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumieć że lampki w tylnych drzwiach mi nie zaświecą jak nie wymienię tego modułu???

słyszałem że każdy modół ogarnia oświetlenie w drzwiach :facepalm:

zaświecą , ogarnij sobie instalke i z pinu 1 i 2 MK poprowadz przewody do drzwi:wink:

oczywiście 1 + masa z drzwi na strone kierownika , 2 + masa z drzwi na strone pasa

teraz to już zgłupiałem Ty mówisz zaświeci

przedmówca mówi "ni c**ja "

jak podepnę pod te piny 1 i 2 co piszesz to będzi świecić tak że jak otworze jedne drzwi to lampki sie zaświecą w tych drzwiach otwartych , czy też w tych nie otwartych ??? może głupie pytania ale nie wiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, w ilu jeszcze miejscach zamierzasz pisać o swoich lampkach? Musisz potwierdzać informacje zdobyte w innym wątku? Robisz zamieszanie i nabijasz niepotrzebnie posty. Już Ci odpowiedziałem co musisz zrobić.

Twój MK obsłuży oświetlenie drzwi, natomiast nie obsłuży oświetlenia nóg (to pod fotelami) - stąd rozbieżne odpowiedzi. Masy jak pisałem nie musisz prowadzić bo to ta sama co do centralnego. Piny pewnie w tej kostce będą małe ale pewności nie mam. Zakup kilka uciętych kostek na allegro i będziesz miał spokój z pinami. Potrzebujesz ich nie tylko do MK ale i do kostki w słupku B. Koledzy też na forum sprzedają kostki i piny. Poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz w końcu jakieś konkrety,:grin:

a pisze tu i tu żeby mieć pewność ok mi to wystarczy.

dzięki serdeczne za pomoc z upierdliwym forumowiczem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chce mieć pewność, tylko potem nie ma komu czytać 40 stron na których zostało już powiedziane wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ogólnego podświetlania... Maxito:

ja mam zrobione tak:

*lampki oświetlania w drzwiach (świecą sie jak otworzysz drzwi i znajdują się na dole w drzwiach mam po prostu podłączone do lampki bocznej - czerwonej w drzwiach i bez żadnych kombinacji działa elegancko)

*lampki podświetlające przestrzeń nóg (w środku) mam np. przód podłączony razem z podświetlaniem nawiewów a tył podłączyłem pod podświetlanie podkłokietnika i sprawa prosta... jednak wszystko na tym to polega, że wewnątrz świecą one cały czas po przekręceniu na włącznika świateł (akurat ja tak chciałem żeby na takiej zasadzie działały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ogólnego podświetlania... Maxito:

ja mam zrobione tak:

*lampki oświetlania w drzwiach (świecą sie jak otworzysz drzwi i znajdują się na dole w drzwiach mam po prostu podłączone do lampki bocznej - czerwonej w drzwiach i bez żadnych kombinacji działa elegancko)

*lampki podświetlające przestrzeń nóg (w środku) mam np. przód podłączony razem z podświetlaniem nawiewów a tył podłączyłem pod podświetlanie podkłokietnika i sprawa prosta... jednak wszystko na tym to polega, że wewnątrz świecą one cały czas po przekręceniu na włącznika świateł (akurat ja tak chciałem żeby na takiej zasadzie działały)

Świetnie to sobie wykombinowałeś ale ma się to nijak do oryginału i tym bardziej do sytuacji kolegi, który nie ma drzwiach czerwonych lampek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy nijak się to ma z punktu kto się w tym orientuje... lampki wewnątrz założyłem LED czerwone i ładnie sobie świecią i komponują razem z czerwonym podswietlaniem zegarów, przycisków itp. (ale o gustach sie nie dyskutuje) myslałem ze w boczkach drzwi czerwone lampki to standard o.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy nijak się to ma z punktu kto się w tym orientuje... lampki wewnątrz założyłem LED czerwone i ładnie sobie świecią i komponują razem z czerwonym podswietlaniem zegarów, przycisków itp. (ale o gustach sie nie dyskutuje) myslałem ze w boczkach drzwi czerwone lampki to standard o.0

Nie. Standardem są czerwone odblaski. Jeśli ktoś dorwał bonusa i zamiast odblasków ma lampki to dołożenie białych lampek wsiadania to już pikuś. Natomiast co do dołożenia brakującej instalacji do drzwi w których są korby... I tak trzeba ryć w podłodze zarówno z lewej jak i prawej strony więc już chyba lepiej wymienić MK i położyć brakującą instalację w tym także pod lampki przestrzeni nóg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MK 8E0 959 433 BP :

-STEROWNIE PILOTEM 433

-OŚWIETLENIE KRATEK NAWIEWU

-EL. SZYBY PRZÓD - TYŁ KORBY

-PODGRZEWANE LUSTRA

-USTAWIANY FOTEL KIEROWCY I PASAŹERA POD PLECKAMI

-SZYBY DOMYKANE Z PILOTA

-AUTOMATYCZNE ZAMYKANIE DRZWI PO PRZEKROCZNIU 15KM

BYŁBYM WDZIĘCZNY JAK KTOŚNAPISZE CO OBSŁUŻY JESZCZE TEN MODÓŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi: mam MK o nr: 8E0 959 433 AR el. szyby przód tył korby podświetlane kratki nawiewów, popielniczka przód. ins. pod światło do łokcia ale nie mam podłokietnika:naughty: alarm raczej dokładany ale jest w scyzoryku:whistling: po wejściu w MK 46 później w adap. 10 i 61 po wpisaniu 3 i wciśnięciu test jest save czy to oznacza że mogę podłączyć podświetlenie w drzwiach x8 lub x4 lampki i ośw. przestrzeni nóg przód:jerk::co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie,

obecnie w B7 mojego ojca siedzi moduł 8E0 959 433 CC. Z rozpiski wynika, że jest on zarówno pod korby jak i pod elektrykę tylnych drzwi. Jednak chcemy dołożyć jeszcze oświetlenie przestrzeni nóg po otwarciu drzwi. Który moduł należy kupić, żeby wszystko zagrało jak trzeba. Patrzyłem na drzewko i moduł 8E0 959 433 CE byłbym okej. Jednak czy tylko on? Czy można kupić jakiś inny. Nie chciałbym mieć ograniczenia co do jednego modułu? Gdy robiłem tego moda u siebie w B6, miałem 4 opcje modułów komfortu do wyboru i zawsze można było poszukać czegoś tańszego..

Pilne!

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MK 8E0 959 433 BP :

-STEROWNIE PILOTEM 433

-OŚWIETLENIE KRATEK NAWIEWU

-EL. SZYBY PRZÓD - TYŁ KORBY

-PODGRZEWANE LUSTRA

-USTAWIANY FOTEL KIEROWCY I PASAŹERA POD PLECKAMI

-SZYBY DOMYKANE Z PILOTA

-AUTOMATYCZNE ZAMYKANIE DRZWI PO PRZEKROCZNIU 15KM

BYŁBYM WDZIĘCZNY JAK KTOŚNAPISZE CO OBSŁUŻY JESZCZE TEN MODÓŁ

To moze wyjasnie jeszcze... MK nie ma nic wspolnego z oswietleniem kratek i ogolnie oswietleniem Ambient. Nie ma tez nic wspolnego z lusterkiem wewnetrznym.

BP obsuluzy tylne szyby w elektryce - nie obsluguje alarmu i pakietu oswietleniowego przestrzeni nog.

Pozostale funkcje wchodzace w sklad kodowania modulu moza uruchomic wedle zyczenia.

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Witam:hi: mam MK o nr: 8E0 959 433 AR el. szyby przód tył korby podświetlane kratki nawiewów, popielniczka przód. ins. pod światło do łokcia ale nie mam podłokietnika:naughty: alarm raczej dokładany ale jest w scyzoryku:whistling: po wejściu w MK 46 później w adap. 10 i 61 po wpisaniu 3 i wciśnięciu test jest save czy to oznacza że mogę podłączyć podświetlenie w drzwiach x8 lub x4 lampki i ośw. przestrzeni nóg przód:jerk::co:
Modul AR nie obsluguje alarmu (a zatem tak jak napisales jesli jest, to dokladany). Nie obsluguje tez pakietu oswietleniowego nog. No i jeszcze raz - MK nie ma nic wspolnego z podswietlaniem kratek, podlokietnika, popielniczek ITD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł z anglika podejdzie do wersji europejskiej czy mogą być jakieś problemy?

czy angol czy europa jedeno i to samo , kwestia kodowania:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam MK o nr: 8E0 959 433 AR na jaki zamienić abym miał pakiet ośw. drzwi i przestrzeni nóg i czy będą jakieś problemy przy swapie:whistling: alarm jak już pisałem dokładany w scyzoryk no to wyczytałem że odpowiedni będzie MK o nr: 8E0 959 433 BA czasami wystarczy "warknąć" i już wszyscy sobie sami radzą:nabijasie::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE od kilku stron to samo pytanie na jaki zamienić a wszystko jest opisane na górze wątku , czy tak trudno to przeczytać!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...