Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie może które piny w mk są do lampek ostrzegawczych tylnych drzwi bez korb? Jeśli gdzieś to było i nie zauważyłem to sorry

Proszę http://a4-klub.pl/index.php?/topic/105958-all-b7-montaz-licht-pakietu-i-elektrycznych-podnosnikow-w-tylnych-drzwiach/?hl=%2Bmonta%BF+%2Blicht+%2Bpakietu
A jak chcesz więcej tu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200569-montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb/?hl=%2Bmontaz+%2Belektrycznych+%2Bpodno%B6nikww w poście #1 masz to samo (od 2004) a w #16 do roku 2003 włącznie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki wielkie ;D Z tego co wyczytałem mój moduł komfortu AS obsługuje elektryczne szyby z tyły więc jeśli mam ciągnąć kable to zrobię już wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam tak ze jak otwieram auto z centralnego to za jakies pare sekun zamyka mi bagaznik jak to odkodowac zeby niezamykalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry wątek? Czy właśnie MK jest odpowiedzialny z włączenie na kilka sekund halogenów podczas zamykania i otwierania auta z pilota? Jest taka możliwość w audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, mam pytanie moduł komfortu: 8E0 959 433 CQ - wie ktoś czy obsługuje elektryczne składanie lusterek?

w etce online napisało, że nie produkowany i zamieniony na chyba: 8E0 959 433 CR, ale nie wiem czy mają taką sama funkcjonalność.

mam 4x elektryczne szyby, podgrzewane lusterka, fabryczny alarm, a chciałbym zrobić składane lusterka i nie wiem czy muszę moduł wymieniać.

to ja się powtórzę, coś ktoś wie co to jest za moduł? high czy low?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, mam pytanie moduł komfortu: 8E0 959 433 CQ - wie ktoś czy obsługuje elektryczne składanie lusterek?

w etce online napisało, że nie produkowany i zamieniony na chyba: 8E0 959 433 CR, ale nie wiem czy mają taką sama funkcjonalność.

mam 4x elektryczne szyby, podgrzewane lusterka, fabryczny alarm, a chciałbym zrobić składane lusterka i nie wiem czy muszę moduł wymieniać.

to ja się powtórzę, coś ktoś wie co to jest za moduł? high czy low?

Jutro sprawdzę, przypomnij się jakbym zapomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem się dowiedzieć czy mojej furce było kiedyś składane elektrycznie prawe lusterko i jak mogę to sprawdzić za pomocą VCDS-a któe bloki itd. dodam, że po rozkręceniu lusterka zobaczyłem niżej przedstawioną wiązkę kabli które nie wiem do czego służą. Dodam, że lewe lusterko składa się automatycznie, regulacja też jest automatyczna i podgrzewanie też jest i strasznie mnie irytuje ręczne składanie prawego lusterka dlatego postanowiłem to zmienić i kupić takie na alledrogo tylko nie wiem na ile pinów i jak to włączyć w vcds-ie

lusterko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklad fotochromowy? :eusathink:

sprawdz ile przewodow jest w wiazce lusterka, powinno byc 10, chyba ze z pamiecia to 14 przewodow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie koledzy w tym sęk, że nie chcę ściągać boczków po kilka razy żeby mi zaczepy się nie połamały i teraz pytanko czy jest opcja sprawdzenia tego pod vagiem czy vcds-em. Dodam, że lewe lusterko nie ma tego fotochromu, a środkowe lusterko ma taką fajchę jak mnie oślepiają to zmieniam kąt lusterka i jest git. P.S. Z kodów wyposażenia audi też nic na ten temat nie wywnioskowałem tzn tylko że są asferyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połącz sie z modułem komfortu i w polach extra masz numery modułów szyb. Podaj te numery. Może być tak że ktoś dołożył tylko moduł i lustro od str kierowcy a prawa strona jest manual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych błędów nie było. tylko coś z prawymi i lewymi tylnymi drzwiami

01561 - Left Rear Door

61-00 - Won't De-Safe ale to chyba nie związane z tym tematem i nie istotne:D P.S. To mam kupić lusterko z 10 pinami czy z inna liczbą pinów i jak to późnjej w vcds-ie uruchomić?? P.S2 podejrzewam, że poprzedni właściciel urwał lusterko i że były drogie elektrycznie składane mógł wstawić na sprężynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz pamięci foteli to wystarczy Ci lustro 10 pin. W przyszłości będziesz sobie mógł dorobić fotochromy bo instalacja w 10 pin już jest. Możesz też od razu polować na lutra fotochrom - bardzo wygodny patent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz pamięci foteli to wystarczy Ci lustro 10 pin. W przyszłości będziesz sobie mógł dorobić fotochromy bo instalacja w 10 pin już jest. Możesz też od razu polować na lutra fotochrom - bardzo wygodny patent.

Kolego fotele mam manualne z wajchą do obniżania i podnoszenia. I pytanko wystarczy, że kupię takie lustereczko i podepnę i bez żadnego uruchamiania w vcds-ie będzie mi to działać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz programować. Jednak zanim zaczniesz kombinować proponowałbym Ci sprawdzić wewnątrz lusterko. O ile wiem kabel niebieski i różowy są od silniczka składania, a na Twoim zdjęciu je widać... Może spalony jest silniczek a może problem leży zupełnie gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz programować. Jednak zanim zaczniesz kombinować proponowałbym Ci sprawdzić wewnątrz lusterko. O ile wiem kabel niebieski i różowy są od silniczka składania, a na Twoim zdjęciu je widać... Może spalony jest silniczek a może problem leży zupełnie gdzie indziej.

Kolego sprawdzałem rozkręcałem i "pękłem" lusterko i doszedłem do wniosku, że jest na tzw. sprężynie dlaczego: Lusterko prawe mogę rozłożyć i złożyć manualnie, natomiast to po lewej stronie od strony kierowcy nie można rozłożyć ani złożyć jest wyczuwalny opór, rozkręcić dalej nie mogłem lusterka bo nie wiedziałem jak,(nie potrafiłem zdjąć obudowy tez z tego stelaża), a te kabelki o których piszesz były odłączone i kostka od nich wisiała luzem owinięta na tym stelażu i nie było miejsca styków gdzie ją podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz odpowiedz dlaczego nie dziala elektryczne skladanie. Rozowy i niebiedki przewod nie jest podlaczony. Szykaj uzyeki lusterka ;) jak masz zdolnosci manualne mam jedno elektrycznie skladane ale z odcietymi przewodami tylko sprawdze ktora to strona. Mozesz nabyc za frytki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz odpowiedz dlaczego nie dziala elektryczne skladanie. Rozowy i niebiedki przewod nie jest podlaczony. Szykaj uzyeki lusterka ;) jak masz zdolnosci manualne mam jedno elektrycznie skladane ale z odcietymi przewodami tylko sprawdze ktora to strona. Mozesz nabyc za frytki ;)

Na codzień naprawiam komórki w autoryzowanym serwisie:D także dam radę - ile kolego za to lustereczko sobie życzysz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...