Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Mam u siebie w B6 moduł AR, potrzebuję taki co obsługuje oświetlenie nóg, czyli najbliższy to np. AT, ale ten ma jakąś chorą cenę (około 300-400zł), podczas gdy model full BC można dostać poniżej 100zł. Z czego wynikać może taka różnica w cenie? Dobrze rozumiem, że ten BC będzie ok i po prostu nie zakoduję alarmu?

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Racja, BA albo BD chyba, że bym odrazu korby z tyłu wywalił. Z BC miałbym błąd gdybym na razie został z korbkami z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Ja swoj mk postanowilem naprawić, znalazlem na necie kogoś kto naprawia i daje 6 mies gwarancji,wyslalem mk,dostalem,zamontowalem i działa i jestem zadowolony;) koszt 130 zl,100 naprawa,30 przesyłka tam i z powrotem,pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym za 150 kupić sprawną używkę, której nikt nie rozbierał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie kiedyś już tu bylem i pisałem, lecz niestety muszę odświeżyć swój temat, ponieważ jestem już bezsilny i o parę stówek w portfelu chudszy.. Posiadam zepsuty moduł 8E0959433AB który w znalezieniu jest niemiłosiernie ciężki, wiec kupiłem o oznaczeniu AC który okazał się wadliwy, potem kolejny tez wadliwy. I teraz mam okazje kupienia modułu z końcówka AJ tylko tam jest opcja z podświetlaniem nóg, i czy jak bym go zamontował to wszystko działałoby bez problemu bez żadnych przeróbek i dodatkowych kosztów? szczególnie chodzi mi o otwieranie samochodu z pilota, bo niestety z tym modułem wadliwym który kupiłem jest to możliwe tylko poprzez kluczyk. Podsumowując wszystko chciałbym się dowiedzieć, czy moduł 8E0 959 433 AJ będzie idealnie pasował do mojego auta ? z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja podswietlenia nie przeszkadza - to dodatek ktory mazesz dodac kodowaniem lub odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko pamiętaj o odpowiednim zakodowaniu nowego modułu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariant modułu komfortu – ADAPTATION 10, kanał 61:

0 – bez dodatkowego oświetlenia przestrzeni stóp, szyby tylnych drzwi w elektryce
1 – bez dodatkowego oświetlenia przestrzeni stóp, szyby tylnych drzwi w korbach
2 – dodatkowe oświetlenie stóp, szyby tylnych drzwi w elektryce
3 – dodatkowe oświetlenie stóp, szyby tylnych drzwi w korbach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy moge 8E0907279A zastąpić innym ?

kolego nie ten dział, od 01,10,2001 zastąpiony 8E0907279D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według poradnika można zastąpić moduł AS na BC ale to nieprawda gdyż po podłączeniu BC u mnie świecą awaryjki i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może moduł uszkodzony? Ja dzisiaj zamieniłem AR na BD beż żadnych kłopotów, zakodowałem i adaptowałem wartościami jakie miałem w AR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzić jaki powinien być oryginalnie MK w aucie? Aktualnie mam AH i prawdopodobnie przez to nie działa mi pilot w kluczyku (takie auto już kupiłem, ktoś musiał zamienić a powinienem mieć nowszą wersję).

Mam pakiet dodatkowego oświetlenia, pilot 433Mhz i tył w prądzie więc teoretycznie najtańsze i popularne BC powinno działać bez problemu. Mam rację?

Nie wiem, czy mam alarm- miga mi tylko dioda w drzwiach, więc jak kupię ten moduł nie będzie problemu jak nie mam alarmu?

Jak ktoś ma na wymianę BC lub potrzebuje AH to priv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...