Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem. Nikt nie napisał jakie będą problemy po podłączeniu sterownika który obsługuje El szyby których auto nie posiada. Czy będzie wywalać błąd na desce czy będzie tylko błąd w sterowniku, czy może w ogóle nie będzie działać. Bo za BD trzeba zapłacić ok 400 a BC za 120. AR który posiadam jest nie osiągalny. A chciałbym mieć podświetlane nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bzdura z tymi cenami. Ja sprzedałem AR za 100, a BD kupiłem za 150. Pisz na forum do kolegi Rafal1988Lodz, na bank będzie miał w dobrej cenie. Jeśli masz korby z tyłu, to musisz kupić moduł, który obsługuje korby i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem dosłownie wszystkie posty z tego tematu. Trochę było czytania :-P

Nie znalazłem jednak odpowiedzi na moje pytanie. Jaki pilot powinienem zakupić?

Kupiłem auto w komplecie którego był tylko jeden pilot i nie działa. Próbowałem go zakodować ale nie widzi go.

Zakupiłem 8Z0837231D. Nie działa. Z samochodem dostałem 8Z0837231. Czy są jeszcze jakieś inne modele?

Mój MK to J. Autko modelowo 2001. Korby z tyłu. Brak alarmu.

Kodowania kluczyków próbowałem w vcds oraz u kolegi na odis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w vcds w kanale 7 adaptacji czy komfort w ogóle widzi Ci ten kluczyk...

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł jest VER 1 a kluczyk masz VER 2. Sprawdź rozpiskę modułów z pierwszej strony.

Nie będzie pasował,

musisz szukać kluczyka bez literki

Centralny zamek (wersja I* – do końca czerwca 2002, do VIN 8E*3*100000)
Centralny zamek (wersja II* – od lipca 2002, od VIN 8E*3*100001)
* - W B6 są dwa różne modele centralnego zamka – nie są ze sobą kompatybilne. Szukając modułu zastępczego należy kierować się powyższym podziałem (zakup komfortu z inną wersją, np. mieliśmy moduł AQ a kupiliśmy BA – zaowocuje brakiem możliwości przypisania kluczyka do centralki).
Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W vcds w kanale 07 cisza. To że nie pasują to już wiem. Ale jaki model kluczyka potrzebuję? Czy to będzie 8Z0837231? Czy jeszcze jakiś będzie pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeczytaj post nad Twoim, tam jest odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem. Czytać umiem. Ale nadal nie mam konkretnej odpowiedzi jaki model kluczyka odpowiada wersji I a jaki wersji II. Bo jakbyś doczytal to mam już dwa różne od audi a4 b6 i żaden nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


musisz szukać kluczyka bez literki

Proszę odpowiedź. Przeczytałem ze zrozumieniem to, co napisałeś. Jeśli MK nie widzi Twojego kluczyka, który dostałeś do auta - albo nie żyje bateria, albo po prostu sam kluczyk zaśpiewał anielski orszak :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moduł AD - uruchomi pakiet oswietlenie? niby jest opisane w pierwszym poscie i elektryczne szyby tył, czy lepiej zmienic na BC lub AT, i adaptowac szyby tył, oswietlenie i klucz b7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie .

Posiadam B7 2005 r. nie można zakodować pilotów z powodu uszkodzonego MK (bynajmniej tak twierdzi elektryk) , szukam takie modelu jaki jest u mnie 8E0959433BP , tego modelu jest strasznie mało a ceny w porównaniu do innych to kosmos inne ceny do 200 zł a ten mój 450 - 500 zł :) Moje pytanie brzmi : czy moge zamiast tego modelu zamontować jakiś inny ? z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcówką BG i CC wg pierwszej strony bo twój obsługuje elektryczne szyby z tyłu lub korby bądź każdy inny byle pracował w 433 mhz oczywiście patrz na wariant dla B7 .sam mialem w b6 modul AC i zamontowałem AJ

cdf9e0ea9be0d9e8293330da9861c18e.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnienie pierwszego postu: Moduł AN (B6) obsługuje na 100% elektrykę tył i pakiet światło. Co do alarmu zerknę jutro, jak mi auto przyjedzie na wymianę :)

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam moduł AR domykanie przednich szyb z pilota podświetlany podłokietnik i kratki moje pytanie czy obsłuży elektryczne szyby z tyłu i światło w dzwiach. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam moduł AR domykanie przednich szyb z pilota podświetlany podłokietnik i kratki moje pytanie czy obsłuży elektryczne szyby z tyłu i światło w dzwiach. Pzdr

Tak, czytaj pierwsza strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR/AS nie obsłuży podświetlanych nóg, w drzwiach będziesz miał światełko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :-) Chcialem zapytac was o moj moduł 8E0959433CK posiadam tempomat, centralny zamek, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, fotochrom, podswietlanie kratek nawiewu.

Chcial bym zapytac czy moge zstawic sobie podwietlenie lampek w dzwiach ??

gdzie mam podpiac sie najlepiej ??

i jeszcze jedno pytanie :)\

potrzebuje dowiedziec sie ktory kabel i gdzie go znajde najlepiej do inpulsa na automat rozrusznika :D

z góry dzieki za odp

16121769_1270917809668338_1877315856_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MK nie ma nic wspólnego z lampkami w drzwiach , trochę nie wyraźnie piszesz, jeśli masz na myśli lampki czerwoną i białą i masz wszystkie szyby elektryczne to z przodu zasilanie bierzesz ze sterownika drzwi pin 13 masa pin 21 kostka 32-pinowa z tyłu lampka biała zasilanie pin 2 kostka 16-pinowa brązowa lampka czerwona pin 2, masa wspólna pin nr 6 w tej samej wtyczce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...