Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

kolego lopez, piszesz o zmianie kodowania a wklejasz info o adaptacji. Do kodowania modułu jest inna lista. Najpierw zakoduj odpowiednio do swoich potrzeb moduł, a później zmień adaptacje. Kodowanie zmieniasz po wciśnięciu coding, a adaptacje po wciśnięciu adaptation i wybraniu kanału 62 w którym wpisujesz sumę z tym opcji które chcesz mieć włączone. Wszelkie info o kodowaniu i adaptacji masz w pierwszym poście tego wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie chodziło mi o to, może źle to opisalem. Czyli najpierw kodujemy a później adaptujemy:)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH MAM PROBLEM POTRZEBUJE MODUŁ KOMFORTU 8E0959433CP NIGDZIE NIE MOGE ZNALEZ TAKIEGO,CZY JEST WOGOLE OPCJA DOSTANIA CZY MOZNA JAKIS ODPOWIEDNIK.PROSZE O WSPARCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CG i CP zamiennik twojego

I BT powinno pasować

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście troszkę sprzeczne informacje są dla mnie lub źle zrozumiałem jego treść. Obecnie mam moduł (jakiś tam, pewnie końcówka AQ). Nie mam z tyłu elektryki, alarmu, pakietu podświetlenia, kratki nie podświetlane, ale.. Popielniczka i podłokietnik jest podświetlany, mam też czerwone lampki w drzwiach. Założyłem fotele z podświetleniem przestrzeni nóg i teraz pozostaje tylko kwestia poprowadzenia przewodów do MK, ale czy aby na pewno muszę go zmieniać czy ten co mam teraz będzie działał?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popielniczka, podłokietnik i lampki w drzwiach działa z każdym MK. Zakoduj na próbę w MK podświetlenie nóg i zobacz, czy Ci przyjmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podłączyć modul komfortu w domu przez kabel. Z tego co wiadomo to jest w 5 konektorze linia diagnostyczną.pod które piny z kabla trzeba się wpiac żeby połączyć się i robić testy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, black_edition napisał:

Chciałbym podłączyć modul komfortu w domu przez kabel. Z tego co wiadomo to jest w 5 konektorze linia diagnostyczną.pod które piny z kabla trzeba się wpiac żeby połączyć się i robić testy? 

Wtyczka 1 pin 11 zasilanie

wtyczka 1 pin 12 masa

wtyczka 5 pin 14 diagnoza

 

teoretycznie powinno to wystarczyć. a co chcesz testować, że tak spytam?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam ten moduł komfortu 8E0 909 518 AS, ale nie mam elektryki z tyłu tylko korby, ale za to mam podświetlenie nóg, klamek, lampki ambiente, domykanie szyb z kluczyka,  czy to ktoś dołożył, czy to takie zestawienie? będę mógł bez problemu dołożyć elektrykę z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytalem

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś wyłączyć ten błąd ?

Address 46     -------------------------------------------------------
   Controller: 8E0 959 433 AR
   Component: Komfortgerát T85    1512
   Coding: 06996
   Shop #: WSC 06325
1 Fault Found:
01801 - Door Warning Lamp: Drivers Side (W30)
            57-10 - Electric Circuit Failure - Intermittent

Dodam że nie mam i nie miałem białych lampek w drzwiach i na razie nie myślę tego montować.
Wymieniłem sterownik drzwi i zaczął mi się ten błąd pojawiać.

Mam za to lampkę na klapie bagażnika, czy da się jakoś MK za adoptować aby tego błędu nie było a pozostałem funkcje które mam (np lampka klapy bagażnika) dalej działały ?

Edytowane przez Caporeira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warning czyli ostrzegawcza....czerwona.
Ta co się świeci z boku, nie od dołu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ale ona mi działa. To jaka może być przyczyna tego błędu?

SGS7EDGE TAPATALK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba po wiązce iść. Od samej lampki.jeszcze wyczyść kostki . W takim okręgu musisz się poruszać.  Bo to błąd tymczasowy. Jes5 i nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , u mnie podobny problem tylko mój moduł został zalany i kupiłem drugi taki sam moduł 8E0 959 433 AS tylko że mam taki problem bo samochód został zamknięty pilotem i jest cały czas aktywny alarm i nie mogę go wyłączyć z pilota w żaden sposób bo kluczyk nic nie reaguje a w drzwiach mój samochód nie posiada klamki z kluczyka. Pomocy jak go okiełznać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...