Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Jedź do jakiegoś montera od alarmów, niech Ci odetnie alarm na czas zabawy z MK
Potem przywróci funkcjonalność.
Samemu, jeśli nie wiesz co zrobić to tylko pogorszysz sprawę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

8E0 959 433 CD  mam taki MK czy moge miec podswietlane drzwi i oswietlenie pod nogami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy w audi rs4 b7 jest możliwe wyłączenie zimnej diagnozy na tylne lampy oraz oswietlenie diagnozy pod swiatla led? Zapala mi się błąd przepalonej zarówki od rejestracji.Swiatła led czasami obcina tzn. Nie pali się cała ramka.Podobno robi się to w modułach komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż rezystor zeby byla większą moc pobierania i nie będzie ci wywalac bledu. Albo kupić żarówki lepsze z can bus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moze ktos pomoze: czy MK BH moge zamienic na BD? Jesli nie prosze o sugestie jakiego innego szukac, dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozpisce wiem ze BD jest z b6 dlatego sie pytalem bo jednak mimo wszystko do konca tego nie lapie. Rozumiem ze moge dobrac cos tylko i wylacznie z b7 ale mam patrzec na to aby czeatotliwosc pilota byla taka sama czy cos jeszcze skoro u mnie jest praktycznie golas, mam jedynie szyby elektryczne z tylu. Prosze o wyrozumialosc i lopatologiczne wytlumaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis jest podzielony na b6 i b7 wiec raczej nie pasuja moduły.  Tak ważna jest czestotliwosc. jak masz szyby z tyłu w elektryce to musisz szukac modułu z minimum taka funkcją. Możesz i znaleźć moduł wyposazony w np. alarm . czasem warto brać coś lepszego bo nie wiadomo co bedziemy robic kiedys w aucie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lux, wielkie dzieki za wytlumaczenie. Czyli szukam modulu 433mhz z szybami el. z tylu i ewentualnie czyms wiecej np podswietlenie nog i wszystko po zakodowaniu bedzie dzialac. Jeszcze raz dzieki

 

Zamowilem BM w cenie 49zl, najtanszy jaki znalazlem BH kosztowal 490zl.

Jeszcze mam pytanie odnosnie kodowania, a mianowicie jezeli podlacze autko pod vaga i odczytam coding a pozniej po zmianie wpisze ta sama wartosc coding do nowego modulu to wszystko bedzie dzialalo czy jeszcze cos dodatkowo trzeba robic?  

Edytowane przez przemkowbp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎17‎/‎08‎/‎2017 o 14:38, black_edition napisał:

BH masz z b7 a bd z b6 . W pierwszym poście masz rozpiskę koncówek MK.  Ogólnie duzo masz do wyboru np.  BQ, CD,....

Z B7 wyciagalem moduly komfortu ...BD ...BC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Pytanie podstawowe. Czy przy wymianie modułu mogę go poprostu odpiąć i podpiąć nowy? Co z akumulatorem? Odpinać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Kowal napisał:

Hej. Pytanie podstawowe. Czy przy wymianie modułu mogę go poprostu odpiąć i podpiąć nowy? Co z akumulatorem? Odpinać?

Tak możesz. Lepiej odpiąć żeby przypadkiem nie nastąpił przeskok i doprowadził do uszkodzenia modułu. Co prawda nie zdarza się przy tak niskich napięciach , ale lepiej dmuchać na zimne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Wyliczyłem sobie kodowanie i wyszło mi 6770, ale to kodowanie nie chce się zapisać. Inne wchodzą, ale to konkretne nie. Ma ktoś pomysł dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...