Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Marcin Pakuła napisał:

A to nie jest czasem błąd w komunikacji z modułem, który jest przy silniczku szyby?

Pomyśl logicznie, sam napisałeś że masz z tyłu korby to jak może tam byś silniczek i modół  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wariant modułu komfortu – ADAPTATION 10, kanał 61:

0 – bez dodatkowego oświetlenia przestrzeni stóp, szyby tylnych drzwi w elektryce
1 – bez dodatkowego oświetlenia przestrzeni stóp, szyby tylnych drzwi w korbach
2 – dodatkowe oświetlenie stóp, szyby tylnych drzwi w elektryce
3 – dodatkowe oświetlenie stóp, szyby tylnych drzwi w korbach
czy to tutaj trzeba zmienic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według opisu MK z końcówką BC nie obsługuje tylnych drzwi w korbach i pewnie nie skasujesz tego błędu

oświetlenie przestrzeni nóg to całkiem inna bajka

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centralny zamek (wersja II* – od lipca 2002, od VIN 8E*3*100001)
8E0 959 433 AR - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).
8E0 959 433 AS - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu.
8E0 959 433 AT - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.
8E0 959 433 BA - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).
8E0 959 433 BB – fabryczny alarm, 315MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.
8E0 959 433 BC - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.
8E0 959 433 BD - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).

14 minut temu, Góral65 napisał:

według opisu MK z końcówką BC nie obsługuje tylnych drzwi w korbach i pewnie nie skasujesz tego błędu

oświetlenie przestrzeni nóg to całkiem inna bajka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ze zrozumieniem pierwszą stronę a nie zadajesz pytania bez sensu..

Jeśli mod. obsługuje elektrykę z tyłu a korb nie to będziesz mieć to samo co masz teraz.

Masz dobrać taki który ma z tyłu korby lub to i to i wtedy odpowiednie  kodowanie i wszystko w temacie.

Zanim cokolwiek zaczniesz zmieniać sprawdź czy nie da się wykodować elektryki z tyłu w tym co masz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tak jak kolega Robero proponuje, cofnij sie do pierwszej str.przeczytaj sobie ze zrozumieniem i uzyskasz wszystkie odpowiedzi na nurtujace cie pytania, przede wszystkim szukaj MK z korbami na tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj 07008
Obliczylem i wg mnie jest tak zakodowane
4096
2048
512
256
64
Też nie przyjmuje kodowania

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Padło mi oświetlenie wnętrza. Mam MK i wyposażenie zgodne z 8E0 959 433 AR czyli oświetlenie wnętrza i korby z tyłu.

Znalazłem na allegro tylko MK 8E0 959 433 BC w przystępnej cenie i pytanie czy może służyć jako zamiennik dla AR czy powinienem szukać MK z opisem "Lub korby"?

Wiem, że więcej opcji obsługiwanych przez MK tym lepiej, ale zastanawiają mnie tylko te korby z tyłu. MK z BC nie ma w opisie (lub korby). Dla mnie to nie problem błędy jak u kolegi mogą sobie być. Tylko czy nie będzie się nic gryzło jeżeli będzie trzeba zakodować korby na 2 – dodatkowe oświetlenie stóp, szyby tylnych drzwi w elektryce. Kolega slomirog250 pisze, że nie da się tego zmienić na 1 w tym przypadku.

Przeczytałem sporo stron tego tematu i wydaje mi się, że będzie ok, ale proszę o potwierdzenie bo krążę myszką nad KUP TERAZ, ale dalej się waham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że odpowiedni zamiennik znaczy z korbami czyli jak mam 8E0 959 433 AR - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu (lub korby), a

znalazłem 8E0 959 433 BD - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby) - jest to full opcja dla tego modelu centralnego zamka.

Więc będzie pasował ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BA lub BD. Znalazłeś odpowiedni.
Dzięki wielkie za potwierdzenie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam nie wiem czy dobrze trafiłem jak coś proszę odesłanie na inny temat. Mój problem tkwi w tym że składam swoją audi i okazało się że jakiś dureń wyciągnął mi moduł komfortu ,patrząc po powyższym poście ni cholerę mogę ustalić jaki pasuje do mnie .Będę wdzięczny jak by ktoś pomógł a nawet doradził jakiś zamiennik bo słyszałem że też takie coś jest. Audi to a4 b6 1.8t bex  2004 manual z tyłu korba, podświetlenie nóg ,central ogl s-line (zielony w tym jestem więc czekam na pomoc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kluczyk, scyzoryk?
Tam masz podany numer.
On zawęzi poszukiwania....
Eu/usa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...