Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, ja mam takie pytanie z ciekawości,  czy jest możliwość żeby zmieniło się oznaczenie modułu po montażu tylnych szyb? bo gdy miałem korby z tyłu to moduł miałem BA, a teraz po rezaniu na elektrykę moduł mam AT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wkładasz kluczyk do stacyjki . Przekrecasz na zaplon , dociskasz przez ok.3 sekundy przycisk na pilocie otwórz, pózniej tak samo ale zamknij  ( nie wiem czy kolejnosc jest taka sama) i wyciagasz kluczyk. Jak nie pomoze to tu masz za pomoca vag

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Comfort_System

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki jutro sprawdzę Maly problem  jest taki że MK jest na pewno od anglika  Od kodu wyjściowego 6859 odjąlem 128 = 6731 gdyz żle pokazywalo drzwi kierowcy i pasażera Teraz niby wszystko oki ale nie działa klapka wlewu paliwa

Edytowane przez 11gepardgs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, YoGi1984 napisał:

Koledzy, ja mam takie pytanie z ciekawości,  czy jest możliwość żeby zmieniło się oznaczenie modułu po montażu tylnych szyb? bo gdy miałem korby z tyłu to moduł miałem BA, a teraz po rezaniu na elektrykę moduł mam AT?

Tak, to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 11gepardgs napisał:

Do JoGi1984  oznaczenie MK raczej nie powinno sie zmienić Dziwne!

Wcale nie. Jak nie wiesz, to nie wypisuj bzdur...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, nitroo napisał:

Tak, to normalne.

Oki dzięki, bo już się zacząłem zastanawiać co jest, czy przypadkiem coś mi się nie pojeb....:)  szkoda że nie mógł się zamienić na BC,BD bo dorezałbym sobie odrazu alarm:decayed::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, black_edition napisał:

wkładasz kluczyk do stacyjki . Przekrecasz na zaplon , dociskasz przez ok.3 sekundy przycisk na pilocie otwórz, pózniej tak samo ale zamknij  ( nie wiem czy kolejnosc jest taka sama) i wyciagasz kluczyk. Jak nie pomoze to tu masz za pomoca vag

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Comfort_System

Probowalem jak piszesz Pytalem jak przy pomocy polskiego vaga zakodowac klucze piloty Nie posiadam VCDS-a Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 11gepardgs napisał:

Probowalem jak piszesz Pytalem jak przy pomocy polskiego vaga zakodowac klucze piloty Nie posiadam VCDS-a Pozdrowienia

ale masz to samo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory to nie wiem co robie nie tak VCDS lite z tego co wyczytalem nie obsluguje  kodowania kluczy musi byc full wersja podejżewam ze Polski Vag tak samo wersja darmowa Czy mam racje jesli nie to mnie poprawcie Musze kupic wersje full tak?Modul zakodowany wszytko hula oprócz klapki wlewu        (po co mi auto do którego nie moge nalac ) Z kluczy                  wszystko smiga prócz klapki  Nie dziala nic z pilotow  Pomocy    Grzegorz                                                                                                                                                                                                                                                                                                        P.S posiadam tylko jeden pilot !                            

Edytowane przez 11gepardgs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sam programowalem i dopisywalem klucze do komfortu po wymianie licznika na kolor i wszystko zrobilem wlasnie vcds lite+kkl od viakena i hula az milo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cos   porbąalem  w polskim vagu sciagne VCDS-a lite  i jutro zobacze  Ale dlaczego klapka nie otwiera sie z klucza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy nie jest uszkodzony ten siłownik . Musiałbyś go sprawdzić . Awaryjne otwieranie klapki masz za pomocą linki która jest za boczkiem w bagażniku jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...