Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sciaglem z Ross Tech VCDS Lite free i dalej nie moge zaadoptowac kluczy kanal 21  funkcja niedostepna Trzeba zarejestrowac program ? Bo ma jakies ograniczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, adamm58 napisał:

Witam potrzebuje zakodowac moduł komfortu a4 b6 możecie podać jakis gotowy kod ? Z góry dziękuję

Wszystko masz opisane na pierwszej stronie tego wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj adamm 58  Różne MK obsługują różne funkcje I nie w każdym tę samą wartość  MK będzie obsługiwał Pomijam fakt poprawnego dobrania zamiennika z listy         Jeżeli poprawnie dobrałeś to zaproponuję +4096+2048+512+64+32=6752 i jeżeli masz fabryczny alarm trzeba go aktywować +10=6762 spróbuj te dwie wartości na początek Powinno działać następnie adaptacja              i wybierasz z listy co potrzebujesz Pozdrawiam Grzegorz     Zgadza sie kolego Góral jednak to że  wszystko jest dokładnie opisane na pierwszej stronie                                                                    

Edytowane przez 11gepardgs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, czy mozna w takim razie zaprogrmowac moduł komfortu: 8E0 959 433 CL zeby dodac oswietlnie nog za pomoca VAG CAN pro? czy trzeba w tym celu zakupic nowy mogul posiadajacy ta funkcje? MOj samochod to Seat exeo ale srodek jak audi A4. 

Bardzo prosze o infomacje bo lampki juz zakupione, plus dodatkowe (czerwone w drzwiach) i w weeknd chce zabrac sie za robote tylko jak sie nie da to po co pol samocodu rozbierac.. 

 

Dzieki za odpowiedz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł z końcówką CL nie obsługuje oswietlenia nóg. Zeby zainstalować lampki i zrobic jak z fabryki musisz zmienić moduł na inny. Całe niezbędne info który moduł obsługuje poszczególne funkcje masz w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...nie da się podłączyć tego w inny sposób, bo lampki czerwone w drzwiach i te dolne ułatwiające wysiadanie można podłączyć do modułu w drzwiach, prawda? Ktoś wie w jaki sposób?? A w jaki sposób podłączyć lampki podświetlające nogi? Mogą się palić wszystkie w otwarciu obojętnie których drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz zmieniać MK i jak nie będzie Ci przeszkadzało że będą wszystkie na raz świecić to podepnij pod światło w lampce w podsufitce lub pociągnij zasilanie każdych drzwi i będzie świecić każda osobno

Moim zdaniem prościej będzie zmienić MK jest to koszt 50-70zł niż kombinować

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też tak myślałem ale na allegro taki moduł to koszt 400zl...zasilanie z każdych drzwi? Plus i minus z modulu elektrycznych drzwi?? Dobrze myślę? Ktos ma to na schemacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego szukasz takie drogie

https://allegro.pl/a4-b7-modul-komfortu-8e0959433ch-i7542781667.html

https://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-modul-komfortu-8e0959433bm-i7570214536.html

jeśli sterowanie z drzwi to wystarczy jeden kabelek ale nie pamiętam czy sterownik podaje plus czy minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update do pierwszego posta dotyczący MK w B7

miałem u siebie fabrycznie moduł 8E0 959 433 CN  i fabrycznie był- 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg i korby z tyłu
jakiś czas temu dołożyłem elektryczne szyby z tyłu i przekodowałem ten moduł, kodowanie pod elektrykę przyjął bez problemu ale zmienił się mu numer na 8E0 959 433 CM. 
teraz dokładam alarm fabryczny i spróbowałem przekodować ten moduł pod alarm ale faktycznie się nie da więc alarmu nie obsłuży. 
Co ciekawe nie da się go teraz zakodować pod korby, jak się zmienił na 8E0 959 433 CM . Pewnie dlatego że wykrywa w aucie sterowniki w tylnych drzwiach.
podsumowując wynika z tego że moduł  8E0 959 433 CM obsługuje elektryczne szyby z tyłu a nie obsługuje korb
w spisie w pierwszym poście jest że Cm obsługuje korby a nie elektrykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 posiadam mk  8E0959433AJ dokładał ktoś Fabryczny alarm ?

Edytowane przez aker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj dokladnie ze zrozumieniem Wszystko masz opisane na pierwszej stronie tego watku                                                                    

Edytowane przez 11gepardgs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć potwierdzenie aktywacji alarmu przez sygnał dźwiękowy? Alarm nie jest ori 

Opcja w module  jest wyłaczona

+1024 – dodatkowe potwierdzenie aktywacji alarmuprzez pojedynczy sygnał dźwiękowy z syreny alarmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2018 o 08:59, 11gepardgs napisał:

Od obecnej zakodowanej wartosci odejmij 1024 i zakoduj nowa wartosc

                                                                  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2018 o 10:17, MilUl napisał:

Jak wyłączyć potwierdzenie aktywacji alarmu przez sygnał dźwiękowy? Alarm nie jest ori 

Opcja w module  jest wyłaczona

+1024 – dodatkowe potwierdzenie aktywacji alarmuprzez pojedynczy sygnał dźwiękowy z syreny alarmu

W jaki sposób chcesz wyłączyć oryginalną opcję w nieoryginalnym alarmie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, nitroo napisał:

W jaki sposób chcesz wyłączyć oryginalną opcję w nieoryginalnym alarmie??

Podkreśliłem to, bo jak wyżej widzisz już  piszą, że mam odjąć skoro to jest wyłączone. To są jakieś pomysły na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...