Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

9 godzin temu, black_edition napisał:

sprawdz może kable w przelotce drzwi . 

kable już dawno sprawdziłem i są ok. Musze teraz posprawdzać czy zawsze jak pojawi się ten problem pomoże odłączenie zasilania samych drzwi. jak tak to będę szukał w samych drzwiach problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do

 8E0 959 433 BC - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.

można dopisać, że korby też obsługuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos w stanie mi powiedziec czy ten mk jest ok? i obsluzy mi np elek. Szyby z tylu bo mam korby ? 

20190110_184643.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam a4 b6 avant z korbami z tyłu.

Chciałbym, na razie dołożyć pakiet oświetlenia przestrzeni nóg. 
Mój obecny moduł to: 8E0 959 433 AR - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu (lub korby)
chciałbym wymienić moduł  z pakietem oświetlenie czy muszę szukać tylko: 8E0 959 433 BA - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby) , czy może być też 8E0 959 433 AT - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu. Czy zamki z tyłu będą działały na tym module AT z korbami?
W przyszłości planuje też wymienić tył na elektrykę. Prośba o poradę co mogę teraz włożyć żeby mieć teraz oświetlenie nóg , a w przyszłości elektrykę tylnych szyb.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj BA, BD i z B7 każde które ma oświetlenie przestrzeni nóg i elektryczne szyby z tyłu i korby  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xmarox napisał:

Mam a4 b6 avant z korbami z tyłu.

Chciałbym, na razie dołożyć pakiet oświetlenia przestrzeni nóg. 
Mój obecny moduł to: 8E0 959 433 AR - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu (lub korby)
chciałbym wymienić moduł  z pakietem oświetlenie czy muszę szukać tylko: 8E0 959 433 BA - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby) , czy może być też 8E0 959 433 AT - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu. Czy zamki z tyłu będą działały na tym module AT z korbami?
W przyszłości planuje też wymienić tył na elektrykę. Prośba o poradę co mogę teraz włożyć żeby mieć teraz oświetlenie nóg , a w przyszłości elektrykę tylnych szyb.

 

 

Witam, jak by co to mam moduł komfortu do sprzedania za niedrogo z końcówką BD, czyli full opcja, korby lub elektryka, podświetlenie, alarm, pasuje zamiast twojego AR i wszystko będzie działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A4 b6 2002 

Pełny pakiet oświetlenia wewnatrz auta 

Korby z tylu 

Moduł z końcówką BA 

Problem tego typu:

ostwietlenie nad głową kierowcy, włączane tym przyciskiem na środku działa normalnie, zapala się podczas otwarcia drzwi i gaśnie po chwili. Ale nie całkowicie, minimalnie się jarzy, widać to tylko w nocy. Muszę jeździć z Tym przyciskiem w położeniu wyłączonym, bo rozladowuje akumulator. 

Czy winny jest moduł komfortu? 

Probowałem go zakodowac wg swoich preferencji vcdsem 18. 9, ale nie przyjmuje kodowania. Numer warsztatu pozostawiam stary, wprowadzam nowe kodowanie, klikam idz, vcds łączy się z nim od nowa, ale numer pozostaje że starego kodowania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, black_edition napisał:

A masz ledy wsadzone ? 

Zgadza się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam u siebie moduł z koncówką AG moge wsadzic moduł z koncowka AJ mimo że nie mam alarmu? Te AG sa rzadsze i 2 lub 3 razy drozej chodza ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pozioo napisał:

Zgadza się. 

Wywal je i zmierz pobór prądu instalacji przy zamkniętych aucie . Odczekując około 2minuty . Jezeli masz zwykle żarówki również wsadz i następny pomiar .

Edytowane przez black_edition
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, black_edition napisał:

Wywal je i zmierz pobór prądu instalacji przy zamkniętych aucie . Odczekując około 2minuty . Jezeli masz zwykle żarówki również wsadz i następny pomiar .

OK dziś się za to wezmę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawę mam do Was. wymieniam a raczej chcę wymienić moduł zegara radiowego. w swojej b6 poprzedni miałem o numerze 4B0 919 145 A  kupiłem u chłopaka z grupy na fb o numerze 8K0 907 247 problem się pojawił na wstępie bo mój ma 3 piny a 8K0 ma dwa piny dam radę to podpiąć żeby działało czy muszę mieć na 3 piny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ustaliłem co pobiera prąd, to radio. A dokładnie żółty kabel, czyli ten od pamięci. Pobiera ciągle 0,2 ampera. Kurde a w poprzednim aucie było na tym radiu wszystko ok. Jakieś sugestie? Jest to alpine z górnej półki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jarek.ming napisał:

sprawę mam do Was. wymieniam a raczej chcę wymienić moduł zegara radiowego. w swojej b6 poprzedni miałem o numerze 4B0 919 145 A  kupiłem u chłopaka z grupy na fb o numerze 8K0 907 247 problem się pojawił na wstępie bo mój ma 3 piny a 8K0 ma dwa piny dam radę to podpiąć żeby działało czy muszę mieć na 3 piny?

Powinieneś kupić 8K0919145A. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mądry polak po szkodzie... koleś sprzedający mi mimo z 'zaufanej' grupy audi na fb znalazł jelenia a ja śpiesząc się nie powiedziałem, że wcześniej chce foto jego modułu dla porównania. no nic strata mojego czasu. pozostaje szukać następnego i czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2019 o 08:53, Pozioo napisał:

Czy winny jest moduł komfortu? 

Probowałem go zakodowac wg swoich preferencji vcdsem 18. 9, ale nie przyjmuje kodowania. Numer warsztatu pozostawiam stary, wprowadzam nowe kodowanie, klikam idz, vcds łączy się z nim od nowa, ale numer pozostaje że starego kodowania.  

 

ponawiam pytanie o mój drugi problem. moze ktos mi podpowie cos?
nie chce "załapać" zadnego kodowania w module komfortu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kodujesz, gdzie kodujesz i po co ruszasz numer warsztatu?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...