Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak tam są zamki elektrycznie sterowane. Jak nie ma komunikacji z nimi to są błędy. Oświetlenie jest także sterowane przez mikrostyk znajdujący się w zamku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Tam jest zwykły kontakt. Otwarte lub zamknięte. Jak przełącznik i silniczek do zamka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info. Czyli komfort szmelc... A wygląda w środku bardzo ładnie, chociaż fakt że jak go wyciągałem to była na nim woda. Spróbuję przelutować styki może gdzieś jest zimny lut. Widać gdzie nie gdzie przyczerniale luty. 

IMG_20201111_213248.jpg

IMG_20201111_213236.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgl. to dziwne rzeczy się dzieją z tego co widze. Bo jak podpięty jest moduł to niby jakieś przekaźniki w nim działają po naciśnięciu przycisku od klapy z tyłu, lampka w podsufitce przestaje świecić. A co najciekawsze jak otwieram drzwi na zapłonie z tyłu to gasnie mi kontrolka od ręcznego.... Magia po prostu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, heiser092 napisał:

Wgl. to dziwne rzeczy się dzieją z tego co widze. Bo jak podpięty jest moduł to niby jakieś przekaźniki w nim działają po naciśnięciu przycisku od klapy z tyłu, lampka w podsufitce przestaje świecić. A co najciekawsze jak otwieram drzwi na zapłonie z tyłu to gasnie mi kontrolka od ręcznego.... Magia po prostu ?

Magia go woda pod układami siedzi i powoduje anomalie w działaniu modułu. Przepłukaj moduł IPĄ to może  uda się uratować go jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pila24 napisał:

Magia to woda która pod układami siedzi,i powoduje anomalie w działaniu modułu. Przepłukaj moduł IPĄ to może  uda się uratować go jeszcze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zgromadzonych , 
A macie jakąś liste modułów do Cabrio B7 ? 
Posiadam właśnie B7 w Cabrio i niestety mojego zalanego modułu nie ma na liśćie a musze go wymienić a w necie niestety brak dostępnych : 
Numer : 8H0 959 433 M 
Jest ktoś w stanie mi pomóc jaki kupić by wszystko razem grało ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWW.EBAY.DE

Finden Sie Top-Angebote für Komfortsteuergerät audi a4 8H0 959 433 M bei eBay. Kostenlose...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Proszę o podpowiedz na jaki moduł mogę zamienić żeby wszystko działało. Z moim oznaczeniem sa bardzo drogie A za grosze można kupić inne. 

Posiadam 8E0959433CM

Dodam że mam oświetlenie nóg i elektryczne szyby przód i tył. Audi a4b7 avant.

 

Proszę o podpowiedz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Muerte1988 napisał:

Witam, 

Proszę o podpowiedz na jaki moduł mogę zamienić żeby wszystko działało. Z moim oznaczeniem sa bardzo drogie A za grosze można kupić inne. 

Posiadam 8E0959433CM

Dodam że mam oświetlenie nóg i elektryczne szyby przód i tył. Audi a4b7 avant.

 

Proszę o podpowiedz. 

Jest ich sporo np: CB, CE, CH, CJ, CN, CQ, CR

tu masz w miarę tani

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Ryjewo - MODUŁ KOMFORTU STEROWNIK AUDI A4 B7 8E0959433CQ, na Allegro.pl, za 30 zł w kategorii {Układ elektryczny, zapłon} - {Wyposażenie elektryczne}. Opinie i recenzje czy warto kupić...

Kup teraz z gorlice - MODUŁ STEROWNIK AUDI A4 B7 EXEO 8E0959433CQ, na Allegro.pl, za 89 zł w kategorii {Układ elektryczny, zapłon} - {Wyposażenie elektryczne}. Opinie i recenzje czy warto kupić...

 

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Góral65 napisał:

Jest ich sporo np: CB, CE, CH, CJ, CN, CQ, CR

tu masz w miarę tani

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Ryjewo - MODUŁ KOMFORTU STEROWNIK AUDI A4 B7 8E0959433CQ, na Allegro.pl, za 30 zł...

Kup teraz z gorlice - MODUŁ STEROWNIK AUDI A4 B7 EXEO 8E0959433CQ, na Allegro.pl, za 89 zł...

 

CA też będzie dobry ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest napisane w 1 poście


8E0 959 433 BJ – 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu
8E0 959 433 BM - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu
8E0 959 433 BR - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu
8E0 959 433 BS - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).
8E0 959 433 CA - faryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.
8E0 959 433 CB - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).
8E0 959 433 CE - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu
8E0 959 433 CH - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu
8E0 959 433 CJ - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).
8E0 959 433 CN - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby)
8E0 959 433 CQ - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.
8E0 959 433 CR - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, piszę z ciekawości, bo posiadam moduł o numerach 8E0 959 433 CM - "433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, korby" lecz ja u Siebie nie mam korb a 4 szyby elektryczne, do tego też elektryczny szyberdach, także chyba jest błąd w opisie, no chyba że ja czegoś nie wiem to prosiłbym o oświeceniem i także mam diodę na drzwiach kierowcy która wydaje mi się właśnie że jest od alarmu, miga ona przy zamknięciu :) I tak jeszcze z ciekawości, czy ten mój moduł z końcowką CM obsłuży składane elektryczne lusterka zewnętrzne? Gdyż niestety są jedynie podgrzewane ale bez składania.

Edytowane przez max33r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz CM i obsługuje elektryczne szyby z tyłu to tylko lepiej, a na liście może być faktycznie jakiś błąd.

co do składanych luster to nie ma znaczenia jaki jest MK, znaczenie ma moduł w drzwiach (silnik szyby który w środku ma moduł sterujący)

jest temat na forum o dokładaniu składanych lusterek zewnętrznych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , odnawiam post . Posiadam moduł 8E0 959 433 AD - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).  Posiadam pakiet światło , czyli lampki w drzwiach ostrzegawcze oraz oświetlające przestrzeń pod nogami , podświetlenie klamek wewnętrznych, podświetlenie popielniczki przedniej , czerwone diody LED w lampce podsufitki oświetlające centralną konsolę . Co dziwne kratki nawiewu nie miały podłączonej wiązki oraz podłokietnik , ale dorobiłem swoją i już świeci . I teraz moje pytanie posiadam również oświetlenie przestrzeni nóg w środku auta pod siedzeniem oraz pod schowkiem widać lampki które są podłączone . Próbowałem za pomocą vcds je włączyć czyli :
 
Wariant modułu komfortu – ADAPTATION 10, kanał 61:

0 – bez dodatkowego oświetlenia przestrzeni stóp, szyby tylnych drzwi w elektryce
1 – bez dodatkowego oświetlenia przestrzeni stóp, szyby tylnych drzwi w korbach
2 – dodatkowe oświetlenie stóp, szyby tylnych drzwi w elektryce
3 – dodatkowe oświetlenie stóp, szyby tylnych drzwi w korbach

mam korbki to wybrałem 3 . No i adaptacja się nie przyjęła i resetuje . Z tego co widzę mój MK nie obsługuje pakietu światło a jakiś tam mam , wiec jak to jest i jak włączyć oświetlenie przestrzeni nóg w środku  ? 

Edytowane przez Norbercik
poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Norbercik napisał:

Witam , odnawiam post . Posiadam moduł 8E0 959 433 AD - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).  Posiadam pakiet światło , czyli lampki w drzwiach ostrzegawcze oraz oświetlające przestrzeń pod nogami , podświetlenie klamek wewnętrznych, podświetlenie popielniczki przedniej , czerwone diody LED w lampce podsufitki oświetlające centralną konsolę . Co dziwne kratki nawiewu nie miały podłączonej wiązki oraz podłokietnik , ale dorobiłem swoją i już świeci . I teraz moje pytanie posiadam również oświetlenie przestrzeni nóg w środku auta pod siedzeniem oraz pod schowkiem widać lampki które są podłączone . Próbowałem za pomocą vcds je włączyć czyli :
 
Wariant modułu komfortu – ADAPTATION 10, kanał 61:

0 – bez dodatkowego oświetlenia przestrzeni stóp, szyby tylnych drzwi w elektryce
1 – bez dodatkowego oświetlenia przestrzeni stóp, szyby tylnych drzwi w korbach
2 – dodatkowe oświetlenie stóp, szyby tylnych drzwi w elektryce
3 – dodatkowe oświetlenie stóp, szyby tylnych drzwi w korbach

mam korbki to wybrałem 3 . No i adaptacja się nie przyjęła i resetuje . Z tego co widzę mój MK nie obsługuje pakietu światło a jakiś tam mam , wiec jak to jest i jak włączyć oświetlenie przestrzeni nóg w środku  ? 

pytanie podstawowe czy na wlepce lub po rozkodowaniu VINu masz pakiet QQ1 czy nie, bo może być tak że ktoś kiedyś przed Tobą coś dokładał i zrobił to nie koniecznie jak w fabryce, lub padł MK i został wymieniony nie koniecznie na tki jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...