Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hi mate.

Try BC or BD - it will work with folding for sure...

As I can remember, BA will also fit :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U don't have to code Convenience module - the function will just work.

Folding function depends also on front door modules - only versions I've listed below will work with folding:

8E1 959 801 / 802

8E1 959 801E / 802E

8E1 959 801F / 802F

8E1 959 801G / 802G

These drivers comparing to other models have all pins settled at 4 connector slots. After changing it - U just run fold function with turning joystick 180 degrees back (of course U also have to buy proper joy - with 4th, folding position). There is no need to work with wires - only swap drive module and joy and it will work.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope, not at this chassis. Further models like B8 perhaps, but as far as I know - B6 and B7 don't have this function... (and it's kind of pity, my frend have Renault Laguna '03 and his mirrors are folding when he closes the door with remote - it's a shame Audi didn't develop this kind of stuff too).

Using remote control U can close (or open) doors, windows and sunroof pressing the lock (open) button for 3 seconds. Convenience driver enables this functions.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CC i CB to modele z B7 - nie wiem czy będą pasowały do B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych modułów jeszcze nikt nie opisywał więc niestety nie umiem Ci pomóc :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie moduł AR

- korby tył

- brak podświetlenia nóg

- 433 Mhz

- brak fabr. alarmu

Sprawdzał może ktoś kodowanie na tym module ? Jeśli nie to jutro sprawdzę.[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 04:41_________________________________________________Modułu AR nie da się zaprogramować na 2 i 3 wyskakuje error.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem. jaki moduł będzie zastępował AR żeby działało podświetlenie nóg. Nie bardzo rozumiem ten schemat.

BA zastępuje AR i już innego nie założę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na schemat nie patrz bo on póki co nic nie mówi poza tym co wychodziło jako kolejne - pakiet oświetlenie w Twoim przypadku obsłuży moduł AT (a także BA, BC i BB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: czy bez vaga znajdę na module symbole? i gdzie on jest?

mam alarm i pełną elektrykę ale bez pakietu oświetlenia.trochę mi go brakuję.jak go miałem to nie doceniałem.

a czy instalacja będzie czy trzeba ją stworzyć?

znalazłem niebieska wtyczkę z dwoma kabelkami nad kolanem za radiem ale jest martwa.Natomiast u pasażera chyba powinna być inna wiązka do oświetlenia.Dochodzą cztery a wychodzą dwa.Małe lutowanie i po problemie tylko że też reszta jest martwa bez napięcia.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie rozbierałem drzwi .Ciekaw jestem czy jest tam coś przygotowane pod oświetlenie.Ciemno w mojej uliczce jak w d*p... .Powalczył bym tylko nich ktoś podpowie czy jest taka możliwość.

Oświetlenie podłogi podłącze pod lampę sufitową.Ostatnio u kolegi podłączyliśmy vaga i uaktywniłem oświetlenie wokół samochodu na 20sek.Zero reakcji.W sumie to prosty układ elektroniczny a tak trudno to załatwić w audi.Jutro sprawdzę symbol na module alarmu tylko czy to ten sam co comfort?Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro pruję podłogę i boczki.Temat comfortu już tak mnie wkurza że muszę coś z tym zrobić.

Miałem podświetlane wszystko w A6 i w ogóle tego nie doceniałem a tu brakuje mi głupich dwóch diod świecących na gałke lewarka za to mam w podłokietniku.Powinni tak zrobić żeby było można wszystko dołożyć.[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 22:38_________________________________________________Nie wiem czy to ten moduł u pasażera pod nogami a mój ma symbol 8P0862335H oraz typ 8E6359.

Moduł jest z bluetooth i firmy harman/beckers. rok produkcji listopad 06 w dowodzie mam 06 a w winie 07.Samochód kupiony w salonie do leasingu.

Może to nie po tej stronie i trzeba pruć stronę kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...