Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Ale żeby to działało to muszę wymienić i MCE i MK??


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-mce-09-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh/?hl=%2Bmodu%B3+%2Bcentralnej+%2Belektryki

tu masz odpowiedni wątek. Jeśli jesteś zainteresowany MCE odezwij się na priv. Mam z końcówką L do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli dobrze rozumiem,że za to wszystko odpowiada MCE Tak???więc za co odpowiada MK jeżeli mogę zapytać Koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jeszcze nie ma mojego:

8E0 959 433 CQ - 433MHZ, alarm, podświetlane nogi i elektryka z tyłu

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pytanko na szybko, popsuta była kratka od nawiewu więc kupiłem u kolegi z forum inne, co ciekawe przy zdemontowaniu swojej okazuje się że ma okablowanie, boczne maja wpięte wtyczki a środkowa ma tylko okablowanie i gniazdo na wtyczkę, kabelka nie widać, podejrzewam ze pewnie gdzieś spadł na dół lub coś i musze go poszukać rozbierając deskę dalej. Ale do sedna czemu nie świecą te pokrętła? :D numer modułu komfortu ma końcówkę 433 AD, z listy widzę że mój moduł nie obsługuje praktycznie nic, a z tyłu mam korby.

Jak jest z tym pakietem oświetlenie ? można sobie było wybierać co ma być podświetlone? dodam ze popiołke z przodu też mam podświetloną.

Czy istnieje opcja że stary moduł powiedział papa i ktoś zamienił na gorszy dlatego niektóre rzeczy nie działaja? nie wiem sam już :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy moduł komfortu obsługuje oświetlenie wnętrza. A tylko w przypadku korb -obsługują podświetlenie tylnych drzwi. Wybrane moduły komfortu obsługują z pakietu światło - oświetlenie nóg. Co znaczy że taki moduł jak masz mogłeś mieć fabrycznie.
Kratki podświetlane są iluminacją z zegarów, bardzo często były - tak jak u Ciebie, montowane kratki podświetlane, ale bez instalacji - którą łatwo dorobić.
Temat oświetlenia masz tu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/12795-all-b6b7-montaz-elementow-pakietu-oswietlenie-kratek-nawiewow-lampki-przedniej/?hl=%2Bmonta%BF+%2Belement%F3w+%2Bpakietu+%2Bo%B6wietlenie
Z czego polecam nie obcinać kostek, jak w pierwszym poście, ale dać oryginalne wtyczki lub z kompa np. od diody hdd. O wszystkim przeczytasz w temacie który podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko. Jakis czas temu mialem cos takiego jak zamykanie automatyczne samochodu tzn. po wyjsciu z samochodu bez naciskania nic na kluczyku samochod sam po 1-3min sie zamykal. Nie wiem czy to byl jakis blad czy cos bo tak patrze po tych kodowaniach i nie moge nic takiego znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w który pin i w której kostce wpiąć syrenę bo założyłem lepszy moduł i teraz chce ją dołozyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich informacji nie uzyskasz na forum, gdyż schemat i montaż alarmu ze względów bezpieczeństwa nie jest ujawniany publicznie. Musisz próbować kontaktować się przez priv z tymi co alarm już dołożyli lub mają taką wiedzę i podzielą się nią z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dam rade sam jak będę rozbierał następnego angola to obcykam wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko. Jakis czas temu mialem cos takiego jak zamykanie automatyczne samochodu tzn. po wyjsciu z samochodu bez naciskania nic na kluczyku samochod sam po 1-3min sie zamykal. Nie wiem czy to byl jakis blad czy cos bo tak patrze po tych kodowaniach i nie moge nic takiego znalezc.

+1 bo też tak miałem , ale nie pamiętam jak to włączyć

chodzi żeby auto samo się zamknęło po czasie jak zapomnisz zamknąć pilotem/kluczykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zakodowania lub w inny sposób zrobić aby po naciśnięciu przyciusku zamykania na pilocie i otwartych szybach domykało je automatycznie do końca bez koniecznosci trzymania guzika jak to mam teraz? Moduł 8E0 959 433 BP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zakodowania lub w inny sposób zrobić aby po naciśnięciu przyciusku zamykania na pilocie i otwartych szybach domykało je automatycznie do końca bez koniecznosci trzymania guzika jak to mam teraz? Moduł 8E0 959 433 BP

jest ale jakims zewnetrznym modułem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zakodowania lub w inny sposób zrobić aby po naciśnięciu przyciusku zamykania na pilocie i otwartych szybach domykało je automatycznie do końca bez koniecznosci trzymania guzika jak to mam teraz? Moduł 8E0 959 433 BP

jest ale jakims zewnetrznym modułem:wink:

dziękuję za informacje. Sprawnego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś może wie co posiada ten moduł oprócz alarmu i szyb elektr. z tyłu? 8E0 959 433 CQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem od jakiego czasu z niewyjaśnionych przyczyn znikło mi domykanie szyb z pilota jak również otwieranie, potwierdzenie zamknięcia samochodu chodzi tu o awaryjki natomiast otwarcie sygnalizuje, nie działa także otwieranie bagażnika z pilota... moduł z końcówka AS codding 07777 adaptacja kanał 62 wartość 95. Moje pytanie czy mógłby zostać uszkodzony moduł czy może odpowiedzialny za to wszystko jakiś bezpiecznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem od jakiego czasu z niewyjaśnionych przyczyn znikło mi domykanie szyb z pilota jak również otwieranie, potwierdzenie zamknięcia samochodu chodzi tu o awaryjki natomiast otwarcie sygnalizuje, nie działa także otwieranie bagażnika z pilota... moduł z końcówka AS codding 07777 adaptacja kanał 62 wartość 95. Moje pytanie czy mógłby zostać uszkodzony moduł czy może odpowiedzialny za to wszystko jakiś bezpiecznik?

Musisz zrobić (przyuczenie) adaptację silniczków (która to została opisana już kilkakrotnie w tym temacie oraz kilkadziesiąt w innych), wtedy będziesz miał otwieranie/domykanie szyb z pilota oraz potwierdzenie kierunkami, co do bagażnika nie wiem co Ci tam się dzieje, ale chyba wiesz że bagażnik się automatycznie do góry nie podnosi gdy otwierasz pilotem, jedynie puszcza zamek. W kanale 62 MK może zostać 95 (to jest liczba domyślna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, nie działa także otwieranie bagażnika z pilota...

Rozumiem ze wiesz ze trzeba przytrzymać dłużej przycisk od bagażnika a by się zamek otworzył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co może być nie tak bo raz działa mi otwieranie z pilota a raz nie(przeważnie po zamknięciu z pilota nie mogę auta otworzyć), naciskając przycisk na pilocie nic się nie dzieje, ale podświetla się przycisk awaryjnych, czyli jakaś tam interakcja jest... Baterie wymieniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...