Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi


może ktoś ma zapisana fabryczną wartość tego modułu dla avanta?

Jeżeli zmieniałeś kodowanie za pomocą vcds-a, to w pliku Debug zapisywane są zmiany kodowania i adaptacji z dokładna datą i godziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy może mi ktoś powiedzieć które złacze w module komfortu to które ze schematów ELSA. Na module komfort złacza są ponumerowane:

1. Złącze 12pinowe

2. Złącze 16pinowe

3. Złącze 12 pinowe

4. Złącze 20 pinowe

5. Złącze 16 pinowe

a na schamatach elsa mam T16i oraz np T16h

i tak samo T12h i T12i

I nie wiem które to które z numeracji na module komfort. Pilnie proszę o pomoc.

Czy dobrze wyczytałem że lampki oświetlenia wewnątrz na nogi są podłączone do złącza numer 2 czyli na schamcie opisane jako T16h ?

Ale co z resztą ?

Z tego co myślę to:

1. Złącze 12pinowe = T12h

2. Złącze 16pinowe = T16h

3. Złącze 12 pinowe = T12i

4. Złącze 20 pinowe = T20g

5. Złącze 16 pinowe = T16i

Dla potomnych. Jestem po montażu modułu komfort 8E0 959 433 CQ

Posiada on alarm, pakiet oświetlenie, 433MHz, tylne szyby elektryczne bez korb.

Edytowane przez PiterEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś który moduł komfortu będzie pasował do audi a4 b6 2004r 1.9 TDI. Bo w pierwszym poscie nie pisze ze moduły komfortu z b7 pasują do b6 a tu widze że niektóre osoby tak twierdzą. Wiem że będzie pasował moduł z b6 AR taki miałem BD i BA miałem z przodu elektryke z tyłu korby.

Wiec jakie moduły by pasowały z b7 bo na allegro z b6 jest bardzo mało.

Czy mam się kierować tym że ma być 433 MHz i elektryczne szyby lub korby i wtedy wszystkie opcje co mają taki opis będą pasowały czy też są jakieś inne kryteria

czy tam gdzie jest słowo lub korby będzie pasował każdy MK

Proszę o szybką odpowiedz może być na pw

Edytowane przez DestroDl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje uszkodzonego lub zalanego modułu komfortu od audi A4B6 jak komuś jest nie potrzebny to proszę o kontakt [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje uszkodzonego lub zalanego modułu komfortu od audi A4B6 jak komuś jest nie potrzebny to proszę o kontakt [email protected]

Daj ogłoszenie w DZIALE KUPIE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam irytujace mnie od dłuższego czasu pytanie

Co daje lub co zmienia w zasadzie działania jak dodam do sterownika wartość +16384?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę byś miał auto z wyposażeniem specjalnym i grubszymi, cięższymi szybami. Zapewne sterownik w takim wypadku dopuszcza większe przeciążenie silnika przy podnoszeniu szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jakie MK z b7 będą pasowały do b6 bo te co pasują do b6 jest ich bardzo mało i są bardzo wysokie ceny

Audi A4 B6 2004 r Przód elektryka tył korby. Miałem moduł AR czy będą pasowały wszystkie moduły z b7 z opisem 433 MHz lub korby.

Proszę o szybkie odpowiedzi jak nie tu to na pw. Bo chciał bym wreszczie ten moduł kupić już jeden z użytkowników proponował mi mk z

b7 ale nie wiem czy by był dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poscie jest przeciez opisane : jakie KOMFORTY i do czego pasuja .

Niewłasciwy sterownik nie bedzie działal prawidłowo ( chocby centralny zamek ) ze wzgledu na przuczenie kluczyków .

Chyba ze ci sie uda to zrobić :

===> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/231992-pilot-od-b7-w-b6/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chce zrobic oswietlenie nog kierowcy pasazera i z tylu? Czy ktos mi powie gdzie mam w module komfortu sie podpiac? zrobilem adaptacje na 2 i zapisalo mi a modol posiadam taki 8E0 959 433 J – 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, korby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chce zrobic oswietlenie nog kierowcy pasazera i z tylu? Czy ktos mi powie gdzie mam w module komfortu sie podpiac? zrobilem adaptacje na 2 i zapisalo mi a modol posiadam taki 8E0 959 433 J – 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, korby.

wystarczy poszukać wszystko jest napisane strona 9 post 173

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/12795-all-b6b7-montaz-elementow-pakietu-oswietlenie-kratek-nawiewow-lampki-przedniej/page-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem w VAG i wynika z tego że mój MK w B6 ma nr 8E0 959 433 AH , Nie znalazłem go w spisie modułów i mam problem ponieważ mój siada i chce go zastąpić na full opcje a nie wiem jaki jest kompatybilny?

Edytowane przez piotrdydo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem w VAG i wynika z tego że mój MK w B6 ma nr 8E0 907 279 E , Nie znalazłem go w spisie modułów i mam problem ponieważ mój siada i chce go zastąpić na full opcje a nie wiem jaki jest kompatybilny?

To nie jest numer MK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów, proszę o Waszą pomoc, mianowicie mam MK nr 8E0 959 433 BA, przy czym w samochodzie mam A4B6 Avant S-LINE:

- oświetlenie nóg - działa,

- oświetlenie w drzwiach po otarciu ich - działa,

- oświetlenie kabiny - nie działa (działa tylko podświetlenie przycisków),

- przód elektr. szyby, tył korbki - działa,

- sterowanie/regulacja elektryczna sziedzeń przednich - działa.

Niestety od kilku tygodni bezskutecznie szukam w/w modułu, przy czym w aso zaśpiewali sobie *fiufiu 1351zł.

Mam pytanko czy to że nie działa oświetlenie kabiny + bagażnika to trzeba od razu zakupić nowy MK? gdyż zazwyczaj pech/usterka to zalanie , lecz u mnie w ciągu ostatnich 2 lat na bank nie miało to miejsca, jak już to zawilgocenie ze względu na mocne grzanie w zimie a na zewnątrz tempertaury ujemne.

Czy mogę zakupić MK model 8E0959433BD ? (jest dostępny na allegro) - z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wina oświetlenia kabiny leży np w uszkodzonym mikro właczniku w zamku drzwi kierowcy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wina oświetlenia kabiny leży np w uszkodzonym mikro właczniku w zamku drzwi kierowcy...?

Hmm....miałbyś rację, ale którekolwiek drzwi zostaną otwarte to i tak nie świeci, nawet oświetlenie bagażnika. Dodam że bezpieczniki są OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...