Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista Modułów Komfortu 46 z Opisem Funkcji wymiana kodowanie


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prosiłym o pomoc. Na kanale 46 tj modułu komfortu pokazują mi się takie błędy:

2 Faults Found:

01559 - Drivers Door

61-00 - Won't De-Safe

01561 - Left Rear Door

61-00 - Won't De-Safe

Miałem dokładnie to samo - zimne luty w zamkach. Wyjmij, przelutuj piny na płytce i będzie ok.

Edytowane przez bobikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chlopaki a ja mam problem rozwalil mi sie modoł komfortu na allegro trche przeginaja z cena ...

mojego numeru nie ma na liscie i niewiem na jaki go zamienic ...8e0 959 433 cf audi a4 b7 2006 rok ..

ktos doradzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojego numeru nie ma na liscie i niewiem na jaki go zamienic ...8e0 959 433 cf audi a4 b7 2006 rok ..

ktos doradzi ??

a co masz w wyposazeniu ?

liste uzupełnimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chlopaki a ja mam problem rozwalil mi sie modoł komfortu na allegro trche przeginaja z cena ...

mojego numeru nie ma na liscie i niewiem na jaki go zamienic ...8e0 959 433 cf audi a4 b7 2006 rok ..

ktos doradzi ??

szukaj takiego co obsługuje to co miałeś w wyposażeniu lub lepsze np CB CJ, Cp,CR , no chyba że auto ze USA to będą inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chlopaki a ja mam problem rozwalil mi sie modoł komfortu na allegro trche przeginaja z cena ...

mojego numeru nie ma na liscie i niewiem na jaki go zamienic ...8e0 959 433 cf audi a4 b7 2006 rok ..

ktos doradzi ??

szukaj takiego co obsługuje to co miałeś w wyposażeniu lub lepsze np CB CJ, Cp,CR , no chyba że auto ze USA to będą inne

auto z niemiec ...

mojego numeru nie ma na liscie i niewiem na jaki go zamienic ...8e0 959 433 cf audi a4 b7 2006 rok ..

ktos doradzi ??

a co masz w wyposazeniu ?

liste uzupełnimy :)

xenon bi skretny comming home 2 x elektryczne szyby pakiet swiatlo drzwi i nogi doswietlanie zakretow drl dzienne multifunkcje bluetoota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chlopaki a ja mam problem rozwalil mi sie modoł komfortu na allegro trche przeginaja z cena ...

mojego numeru nie ma na liscie i niewiem na jaki go zamienic ...8e0 959 433 cf audi a4 b7 2006 rok ..

ktos doradzi ??

szukaj takiego co obsługuje to co miałeś w wyposażeniu lub lepsze np CB CJ, Cp,CR , no chyba że auto ze USA to będą inne

auto z niemiec ...

mojego numeru nie ma na liscie i niewiem na jaki go zamienic ...8e0 959 433 cf audi a4 b7 2006 rok ..

ktos doradzi ??

a co masz w wyposazeniu ?

liste uzupełnimy :)

xenon bi skretny comming home 2 x elektryczne szyby pakiet swiatlo drzwi i nogi doswietlanie zakretow drl dzienne multifunkcje bluetoota

mogą być te co pisałem wcześniej oprócz CP miało być CQ oraz CH a jeśli nie masz alarmu to jeszcze kilka wszystko masz opisane na pierwszej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dokładam u siebie elektrykę szyb na tyle i postanowiłem dołożyć też oświetlenie nóg. Jako że mam MK mam AR zakupiłem BD z kawałkiem wiązki i tu mam problem bo w konektorze 2 ze starej wiązki zostają mi 3 przewody piny 12, 15, 16 a w nowej pin 14 nie jest w ogóle obsadzony,pozostałe piny są obsadzone. Czy ktoś spotkał się z czymś takim albo posiada rozpiskę pinów konektora 2 MK?

Edytowane przez yras7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chlopaki a ja mam problem rozwalil mi sie modoł komfortu na allegro trche przeginaja z cena ...

mojego numeru nie ma na liscie i niewiem na jaki go zamienic ...8e0 959 433 cf audi a4 b7 2006 rok ..

ktos doradzi ??

szukaj takiego co obsługuje to co miałeś w wyposażeniu lub lepsze np CB CJ, Cp,CR , no chyba że auto ze USA to będą inne

auto z niemiec ...

mojego numeru nie ma na liscie i niewiem na jaki go zamienic ...8e0 959 433 cf audi a4 b7 2006 rok ..

ktos doradzi ??

a co masz w wyposazeniu ?

liste uzupełnimy :)

xenon bi skretny comming home 2 x elektryczne szyby pakiet swiatlo drzwi i nogi doswietlanie zakretow drl dzienne multifunkcje bluetoota

mogą być te co pisałem wcześniej oprócz CP miało być CQ oraz CH a jeśli nie masz alarmu to jeszcze kilka wszystko masz opisane na pierwszej stronie

dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapewne problem, który mnie spotkał z moim bolidem A4B6 2002 już jest gdzieś opisany więc za powtórkę wątku przepraszam. Potrzebuję świeżej myśli bo mnie zaraz krew zaleje. Przejdę do konkretów

Walczę od ok. 2 tygodni z elektryką przednich szyb. Tył wyposażony jest w korby więc jak się nie połamią to będą działać.

Po jednym z ulewnych deszczy i bardzo wilgotnej nocy przestała reagować na otwieranie szyba w drzwiach kierowcy.

Szyba w drzwiach pasażera reaguje (otwiera i zamyka się) ale tylko z przycisku kierowcy! Pasażer zdany jest w tym zakresie na mnie, bo sam może jedynie pobawić się przyciskiem w swoich drzwiach. Mamy więc niewątpliwie awarię, jak nic w elektryce. Przysiadłem do neta i czytam. Znalazłem gdzieś na forum opis podobnego przypadku, w którym jego autor posprawdzał wszystko, wymienił pewnie jeszcze więcej, na koniec okazało się, że padł mu moduł komfortu. Żeby potwierdzić moje przypuszczenia pojechałem do elektromechanika. Tam dowiedziałem się, że problemy z tym elementem są dosyć częste i zapewne moduł padł. Nie potraktował go żadnym programem diagnostycznym stawierdzając, że jeżeli MK jest uszkodzony to program sie z nim nie połączy i nic nie pokaże. Kazał nabyć drugi sprawny. Dobra, kupiłem, taki sam jak ten który siedzi pod siedzeniem kierowcy od nowości (8E0959433AJ). Podpiąłem pod kostki i włączam zapłon. Ku mojemu zdziwieniu problem jest ten sam. Żadnych zmian. No to mówię chyba trzeba go przekodować. Wartości jakie były w nim wprowadzone minimalnie się różniły, ale wprowadziłem te, które miałem na dotychczasowym MK. Dalej kaplica. Ręce mi opadły. WAG nie pokazuje błędów. I stąd moja prośba do kolegów.

Co Waszym zdaniem może być przyczyną takiego zachowania elektryki?

Czy jeżeli padł sterownik silnika w drzwiach kierowcy, to czy może mieć to wpływ na niemożność regulowania szyby w drzwiach pasażera z pozycji pasażera?

Proszę podpowiedzcie coś co o tym sądzicie, bo za chwilę krew mnie zaleje i chyba zasadzę ten nowy MK temu fachowcowi i będzie miał z niego swój osobisty komfort.

Z góry dziękuję Panowie za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sam przycisk do opuszczania szyb po stronie pasażera.

Wciśnij go kilka razy ale naprawdę mocno możliwe że styki w nim zaśniedziały

Możesz też posprawdzać czy nie pourywały się przewody w gumowych przelotkach między drzwiami a słupkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla Roberto321!!!

Awaria usunięta. Powstała przerwa w kablu na przejściu pomiędzy drzwiami a słupkiem w tej gumowej przelotce. Co dwie głowy to nie jedna, no i wiem jaki warsztat omijać.

Roberto szacunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy mk z a4b6 o numerze 8e0959433bd podejdzie do a4b7 zamiast 8e0959433cb i bedzie można zkodowac centralny i jakim mozna go zastopic bo istniejacy zalal sie woda i nie nadaje sie do naprawy

Edytowane przez naj.1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś się orientuje mam moduł 8E0 959 433 BB wersja US czy ten moduł obsluguje el. skladanie lusterek? chciałbym dołożyć moda, ale nie wiem czy warto powoli kompletować sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o potwierdzenie bądź też wyprowadzenie z błędu.Mając aktualnie w aucie zepsuty moduł komfortu symbol AT mogę go zastąpić takim AT lub BA BC BD.Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o potwierdzenie bądź też wyprowadzenie z błędu.Mając aktualnie w aucie zepsuty moduł komfortu symbol AT mogę go zastąpić takim AT lub BA BC BD.Dzięki za pomoc.

Tak jak w pierwszym poście :)

8E0 959 433 AT - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.

8E0 959 433 BA - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).

8E0 959 433 BC - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.

8E0 959 433 BD - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).

fabryczny alarm, - jak nie masz to wykodujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...