Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szum w głośnikach, wiana radia czy adaptera?


artiii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem, gdy słucham muzyki z odtwarzacza mp3 czy laptopa przez adapter to słychać syczenie w głośnikach. Czego to jest wina kasety czy radia? AA jak słucham radia to wszystko jest ok. Czekam na waszą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale syczenie jest non stop czy kiedy jest cisza miedzy zmianami piosenek? :przebiegly:

Ja mam kasetke z kabelkiem i mp3-MSI i u mnie czysciutko i wyraźnie a drobne syczenie tylko przy zmianie tracków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słucham to czasem słyszę w trakcje muzyki szum, ale nie przy każdej a przy zmianie piosenki cały czas i się zastanawiałem, bo adapter za 5 zł a ty ile dałeś za swoją, bo to może się różni tą cholerną kasetką, bo mi przez to wszystko tuba dziwacznie gra a nie jest to przyjemne jak mocna tuba zaczyna wydawać te dźwięki jak głośniki z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem 5 zł ale od koleżki ktory kupił cały zestaw do Laptopa ;) wziąłem tą kasetke na próbe i okazało sie ze u mnie ślicznie gra ...sam sie zdzwiwiłem bo u niektorych to MP3 przez adapter to pisk i syk :thumbdown: Ja mam 8 głosniczków + sub. w wszystko cacy..chyba ze mp3 w jakiejś słabej jakosci to wiadomo ze ciszej i moze zaszeleścić ale to przypadek jeden na 2 GB :thumbup:

Wiem ze u niektorych posykiwało jak odtwarzali muzyke z gównianych Mp3playerów z allegro ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...