Nowe forum miłośników Audi

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Wraz z moja dziewczyną stworzyliśmy forum "Qska" o samochodach Audi Q7. Chcieliśmy Was na nie zaprosić. Forum jest cały czas udoskonalane, ale jego obecny stan zapewnia sprawne funkcjonowanie i możliwość udostępnienia go publicznie :) Liczymy na to, że znajdą się wśród braci A4-Klub'u osoby, które chętnie zarejestrują się na "Qsce" i przyczynią się do rozwoju naszej społeczności miłośników Q7 :) Jeśli macie znajomych, którzy posiadają Q7ki, albo są ich fanami to zaproście ich na nasze forum, będziemy Wam bardzo wdzięczni :hi: Was oczywiście też serdecznie zapraszamy :wink4:

Póki co powstało forum, niedługo dojdzie jeszcze strona portalu, a w przyszłości liczymy na to, że "Qska" przekształci się w Q7-Klub Polska. Wtedy może nawiążemy współpracę między naszymi klubami :)

Forum znajdziecie pod adresem http://qska.boo.pl

Odnośnik do odpowiedzi
    Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.