Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Opinie nt. silników 1.9tdi 115KM


bosmaneq

Rekomendowane odpowiedzi

panowie codziennie zgłębiam swoją wiedzę nt. audi na tym forum...przeryłem już setki postów ale nie mogę za bardzo znaleźć nic o tych silnikach B6ki 1.9tdi 115km? wiem, że silniki te wychodziły od 2004r, były chyba 2 oznaczenia silników i w sumie to wszystko... znalazłem bardzo dużo o jednostkach 130konnych, które chyba większość użytowników posiada oraz 100konnych ale o 115 mało...

czy mógłbym prosić o opinie o tych silnikach...spalanie, czy konstrukcyjnie te wersje różnią się od siebie, który jest "najtrwalszy", i jak wygląda sprawa eksploatacji/wymiany części tegoż silnika - porównywalna/taka sama jak w wersjach 100 i 130konnych?

niezbyt popularne są chyba te silniki, bo zauważyłem iż mało użytkowników forum posiada te jednostki..czy te silniki 115 posiadają jakąś wade..hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to w modelu B6 nie było silników 115 KM . Dopiero w B7 wrócili do 115-stek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to w modelu B6 nie było silników 115 KM . Dopiero w B7 wrócili do 115-stek.

były

w końcówce produkcji występowały również wersje 115PS kod BKE (w B6 06.2004-12.2004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też jestem zainteresowany opiniami na temat 115-konnych posiadam silnik BRB

jeżeli posiadasz to raczej już masz jakieś zdanie o nim

myślę, że jest tak dobry jak BKE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak samo jak słynne AJMy były dobre to i te nowe 115 też pewnie są dobre. Bede zmianiał auto na Audi B7 i tylko własnie z tym silnikiem.1,9 115 km. Zadne 2,0 Ale jak bym miał kupować B6 to juz wolałbym 130 km.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka 115-tke mozna przeciec krecic sporo ponad 150 PS :) wszystkie 1,9 TDI były bardzo dobre...psuły sie tylko podzespoły :) Smialo kupuj jak masz okazje :) Spalanie maja podobne wiec.. roznia sie tylko momentem obrotowym ::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam BKE i nie ma na co narzekac , jedyny mankamet to ze jak sie kajtniesz mocniejsza jednostka to troszke zal, a tak pozatym to nie ma sie czego czepic , od zakupu wymieniłem olej na motul i klocki tylne z ATE na zimmermany, tyle , i autko chula , obecnie trwa\ja przygotowanie i znbieranie funduszy na witaminke u WITKA,

polecam te slniki + witamina od WITKA i bedzie gites :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...