Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Jak rozpoznac "Navi" pytanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jestem na etapie kupna a4 w USA jednak nie zawsze jest podane wyposażenie . Moje pytanie brzmi jak rozpoznać czy model b8 z navi . Jeden z forumowiczów powiedział mi ze musi miec antenę na dachu (rekin) jednak znalazłem auto kore takową ma a navi nie ma . Czy istnieje jakiś sposób zeby wiedzieć czy auto ma navi czy nie?? Myślałem ze ten jojstik co jest przy biegach to jest navi jednak i tu podobno sie mylę.

tu jest ta co mnie interesuje

3060c287a4065f72m.jpg

a tu kolejna zdjecie juz z bliska nie widze tam zadnego przycisku NAVI czyli nie ma navi w tym aucie ??

419eee75cc7448e5m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć widać ze posiada MMI wiec NAVI musi być :>. Nie zawsze chyba z tego Co mi wiadomo musi Mieć rekinka na dachu żeby posiadać NAVI :gwizdanie:

wszystko ok ale gdzie przycisk navi??:) tu mi wlasnie cos nie gra niby duzy ekran a przycisku brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. a jest mozliwosc zalozenia navi?? tzn czy trzeba wymieniac ten ekran na jakos inny i czy wogole jest techniczna mozliwosc dolozenia nawigacji. jak tak to jakie sa to koszta +-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz przycisk SAT niby co on może oznaczać? Mi się wydaje ze Navi

A jak nie masz racji to na twój koszt montaz navi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odrazu na mój koszt :gwizdanie: Sam jestem Ciekawy bo przymierzam się do kupienia nowego auta A4 b8 lub A6 C6. Może masz racje teraz to już sam nie wiem. A ty po czym twierdzisz że nie ma, bo nie ma guzika z napisem NAVI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z forumowiczów powiedział mi ze musi miec antenę na dachu (rekin) jednak znalazłem auto kore takową ma a navi nie ma .

Antena na dachu (rekin) nie koneicznie musi być do navi. I to szczególnie w USA.

Bardzo często znajduje się tam antena do radia satelitarnego SIRIUS XM (działa tylko tam).

Prawdopodobnie w taki tuner było wyposażone to audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber- czyli navigacja jest tylko jak jast to pokretlo przy biegach? innej opcji nie ma ?

na to wygląda że tak

to jest element sterujacy jednostką multimedialną MMI :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...