Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Błędy i migajaca kontrolka bremse


pxx1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wyświetlaczu pojawiła się duża kontrolka z napisem Bremse, palią się także kontrolki ABS i ESP. Akumulator jest nowy a kontrolki palą sie bez przerwy. Po podpieciu pod komputer pojawiły się błedy:

01435- Brake Pressure Sensor 1 (G201)

57-10 Electronic Circuit failure - intermittent

01200- ABS valves voltage supply

35-00-

01316- ABS control module

49-10 - no coumunications - intermittent

18057- power train data bus; missing message from ABS controller

35-00-

18080- coolant fan control 1 open or short to ground 35-00-

Moze ktos mial podobny przypadek???????????????????????? Z gory dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1435 - - - - - Czujnik ciśnienia hamulca 1 G201

1200 - - - - - Zasilanie elektrozaworów

1316 - - - -Szyna danych - błąd, moduł kontroli ABS

18057 CAN data bus, ABS - brak sygnału > moduł ABS, przewody, dopasowanie rezystora w ECM.

18080 Wentylator chłodzenia silnika, szybkość I - otwarty obwód, zwarcie do masy, przewody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam ten sam problem .Wiadomo mi jest ,ze to zwarcie na kablach miedzy komputerem a bezpiecznikiem 42.Jeszcze sie sie do tego nie zabrałem bo mam termin za 2 dni.Jak sie konsultowałem to mówili ,ze trzeba rozebrać i sprawdzić wiązkę pod kierownica i az do kompa na podszybiu(mam B6 AKE).pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie w sobote bede sprawdzal tę wiązke. Jakby udało Ci się odnaleźć problem prosze o info. Ja oczywiscie także poinformuje jak osiągnę jakiś sukces:)[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 16:13_________________________________________________Po podłączeniu do kompa wyswietlają Ci się dokladnie takie same błędyjak u mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,tak masz racje wszystko jest tak samo jak u Ciebie.Mysle,ze dzisiaj bede cos wiedzial jak to naprawde z tym jest. W Audi tak mi powiedzieli,ale nie oddawalem im auta tylko znajomemu ,ktöry tez pracuje w audi .Niestety musialem na niego pare dni czekac ,az bedzie wolny.pozdr.[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 13:19_________________________________________________Sorki,odbieram auto i nic nie jest zrobione bo nie mial czasu.Musze sie na inny termin z nim umöwic .Napisz cos jak ci wyszlo .Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, u mnie poszlo.Okazalo sie ,ze mialem zasniedziale styki na bezpiecznikach i po wyczyszczeniu tego papierem sciernym przestalo palic bezpiecznik i znikly bledy o ktörych pisalismy.Pözniej tylko wykasowalem bledy z pamieci komputera i smiga.Okazalo sie,ze na kablach pod kompem jest czysciej niz przy bezpiecznikach.Bylem bardzo zaskoczony tym ,ale moze to nawet lepiej ,ze tak a nie inaczej sie to zakonczylo.Bezpiecznik 7 i 42 polecam sprawdzic .Pozdr i narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...