Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] zaginiona zmieniarka ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W A4 Avant mam 8 głosinkow i Sub. w bagazniku ka kole..i wydaje mi sie ze ktros sobie "porzyczył"zmieniarke ;( jak zmieniarka do mojego A4 ...? rok. listopad 1997

i jaki to koszt mniej wiecej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak .. tylko chciałbym doprowadzic audio do ori stanu a brakuje mi tylko zmieniary :a4fan: .. a jaki model blaupunkta ? moze jakies linki z allegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze ktros sobie "porzyczył"zmieniarke

Wydaję Ci się czy jestes pewny. Moze twoje auto wcale jej nie miało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję Ci się czy jestes pewny

skoro po zmieniarce zostały tylko kabelki to raczej była :przebiegly:

z drugiej strony w kodzie nie ma zmieniarki ... ale to nie amienia faktu ze chce ja dokupić czy byla czy nie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/ite...plyt_kabel_najtaniej.html

to jest normalna cena takiej zmieniarki Blaupunkta czy to wybitnie zajechany model ?? jak to sie sprawca w uzytkowaniu w aucie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to są normlane ceny jak kiedyś poszukiwałem na giełdzie zmieniarke to gość miał z 40 różnych blaupunktów i krzyczał sobie po 100-120 w idealnym stanie tylko bez kabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrze poczytam .. ale nie chciałbym pchac jakiegos "syfa" do samochodu . Jeszcze mam malutkie dojście do radia z B6 lub B7 ale cos czuje ze bez Vaga sie nie obejdzie (??) ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman, czemu od razu "syfa", jeśli jest tak jak mówi artiii to czemu nie skorzystac. :drool: Oryginalne zmieniarki są rzeczywiście w cenie :kwasny:

artiii a jak wygląda sprawa podpięcia takiej zmieniary Blaupunkta pod nasze fabryczne radia?? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateeq dlaczego "syf" - bo nie wyglada mi ona na zmieniare lekko po przejsciach :kwasny:

jesli faktycznie da sie załadowac takiego Blaupunkta na "koło" to poszukam w troszke lepszym stanie skoro to taka groszowa sprawa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z kablem, lecz pewnie są te same, bo radia audi są na podzespołach blaupunkta i powinny współgrać z zmieniarką. Mój kolega ma zamontowane w golfie w oryginalnym radiu i niema żadnych problemów z czytaniem płyt i szybko mu przerzucał płytki. Ja na razie poszukuje radia pod, zmieniarke, bo mam Chorusa a on niestety nie obsługuje zmieniarki, ale jak dorwę gdzieś tanio to od razu wsadzam blaupunkta, bo kabel już kupiłem a zmieniarek w Krakowie mam do wyboru do koloru :).

Ten, link co ci dałem odnośnie blaupunkta to był przypadkowy nie patrzyłem się na stan obudowy, bo to w sumie mało istotne, bo jest to schowane ważne są podzespoły w środku, lecz na to ze gość napisał, że jest sprawna i ma ten kabel, co na giełdzie sobie krzyczą od 25 zł w wzwyż. Poszukaj znajdziesz na pewno jakiś dobre egzemplarz za dobre pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman nie chodziło mi oczywiście o tą, konkretną sztukę zmieniarki :cool:tylko generalnie o model. :th:

Czyli ten kabel z tą okrągłą wtyczką wystarczy do radia z obsługą zmieniary(dajmy na to VW GAMMA)? Czy trzeba sie w jakieś przelotki jeszcze bawic?

Edit:

Chociaz chyba potrzebne bedzie cos takiego: http://www.allegro.pl/item209078492_blaupunkt_oryginal_kabel_do_zmieniarki_nowy_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateeg- a... ;)

Czyli co opcja zmieniarki Blaupunkta to zabawa w przelotki i inne duperadełka??Bo rozumiem ze ori zmieniara z :audi: ma inne wejście .. w sumie co robiła fabryka tego sie nie dotyka..ale czasami i fabryke mozna podrasować :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że do niedawna sam polowałem na ori zmieniarke :P. Ale jak się okazało, że to by mogło pasowac to :drool: ale sam pewny nie jestem. Co do wtyczek to jak sie popatrzy na allegro to one wydają się identyczne. Potem przelotka na mini ISO.

Jeśli więc chodzi o kable to myślę, że problemu by nie było, ale nie wiem jak jest ze sterowaniem takiej zmieniarki, czy radio sobie poradzi. artiii pisał, że zna kogoś co ma coś takiego.

Cenowo to jest rzeczywiście korzystne...

Ale przed konkretnym zakupem trzeba było by podłączyc i sprawdzic w praktyce czy chodzi.

Na allegro krążą te zmieniary z jakimiś interfejsami, może to rozwiązuje sprawę...

Sam już nie wiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w sklepie zajmującym się instalacją car audio powiedzieli, że niektóre modele nie obsługują niektórych, zmieniarek lecz audi powinno obsługiwać blaupunkta i powiedzieli, że jak się obawiam to żebym podjechać do serwisu audi poprosić o wykaz, jakie zmieniarki podchodzą pod dany model radia http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3407.0 Na tej stronie wszystkie, co mają możliwość podpięcia zmieniarki są napisane, że można blaupunkta, co do Aliny to tylko trzeba inny kable kupić wiec to musi hulać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale informacje na tej stronie są błędne...... Alpine chodzi tylko z radiem Delta CC...... i to bardzo stare modele bez magistrali Ai-Net. Co do zmieniarek Blaupunkta, to nie mogą one pracować z radiami z grupy VW, Audi, ponieważ radia te używają protokołu transmisji zgodnego ze standardem firmy PANASONIC więc zmieniacze tylko ori, albo panasonic. Inną sprawą jest zastosowanie oddzielnych interface'ów gdzie mamy wtedy możliwość podłączeń innych zmieniarek (np. Sony, Kenwood, Blaupunkt itp.) ale cena jest taka że po prostu nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...