Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Problem z odkręceniem schowka.


pisky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj bawiłem sie w czyszczenie klimatyzacji w moim A4 B6. Zadanie wydawało się proste, należało zdemontować schowek, potem wiatrak, po to by mieć bezpośredni dostęp do parownika, którego należało spryskać wcześniej nabytym preparatem. Problem pojawił sie, kiedy odkręciłem wszystkie 5 śrub mocujących schowek i owy nie chciał zejść. Uwierzcie nawku... sie niesamowicie. Nie wiem co było przyczyną, przecież odkręciłem wszystkie śruby :mysli: A czy może te gumowe kołki też miałbym zdemontować :mysli:

oto i foto: http://img180.imageshack.us/my.php?image=schowek2wn7.jpg

schowek2wn7.th.jpg

tylko jak???

Kolejną sprawą jest zmieniarka, która jest w schowku, czy ją też należy zdemontować i jeżeli tak to jak?

Pomóżcie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią śrubkę masz nad zmieniarką. Musisz ją wyjąć specjalnymi kluczami wyjmakami:

http://allegro.pl/item208914858_4_x_klucze_wyjmaki_do_nawigacji_mfd_rns_e_rns2_itd.html

Ewentualnie metalowy pilnik do paznokci pożyczony od żony/dziewczyny/mamy (niepotrzebne skreślić) powinien dać radę :)

Ale trzeba mieć wyczucie i wiedzieć co i jak. Jednak kluczami łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wyjecia zmieniarki mozna zastosowac cienkie nozyki ( nie wiem jak to dokladnie nazwac)

potem wiatrak

z tym tez nie bedzie tak latwo niby tylko 3 sruby 2 bez problemu sie wykrecaja ale jedna jest u mnie w takim miejscu ze nie ma sie jak dostac do niej takze zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...