Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy ET 30 przy 19x8j wejdzie do B7?


JasioB

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie pytanie jak w temacie...Wiem ze normalnie 45-35 ale znawcy od dystansow pewnie wiedza dokladnie..Bo mam felgi Borbet VS do sprzedania.Zostaly mi po sprzedazy Mercedesa,jak dla mnie to do mojego Audi za duze ale mam kupca z Audi B7 rocznik 2005, tylko sie zastanawiamy czy wejda bez ocierania...Bede wdzieczny za kazda opinie...Pozdrowienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum panuje zasada, że przód max et 35, a tył et 30.. jednak widziałem ludzi z np. et 23 z tyłu więc nie mam pojęcia jak to będzie :/ moim skromnym zdaniem (a trochę się bawiłem z dystansami) w B6 (!) przód będzie obcierał.. nie wiem jak będzie to w b7 wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie chodzi mi dokladnie o B7...aha...i mala pomylka opona 225 lub 235/35 przy 19" a nie jak napisalem wczesniej 225/40 bo to przy 18" :).Koledzy z watku o dystansach tez na 100% tego nie okreslili...Jedni twierdza tak a drudzy inaczej...Jezdzi ktos osobiscie z takim ET czyli 30 na przodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że felga 8'' z takim ET może dobijać na dziurach o nadkole

Tak bedzie... niestety ;)

Fakt - nie pomyslalem, o przodzie - tutaj moze byc problem. ET33 wchodzi przy feldze 8,5" (R19), nie wiem jak bedzie w Twoim przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że felga 8'' z takim ET może dobijać na dziurach o nadkole

Tak bedzie... niestety ;)

Fakt - nie pomyslalem, o przodzie - tutaj moze byc problem. ET33 wchodzi przy feldze 8,5" (R19), nie wiem jak bedzie w Twoim przypadku...

hmm jeżeli wchodzi 8,5 cala przy et 33 to wydaje mi się, że felga węższa o pól cala (8") czyli 12,7mm (po 6,35 mm na stronę) bardziej wysunięta o 3mm też powinna wejść, bo przecież i tak ostatecznie będzie jeszcze 3,35 mm bardziej schowana niż Twoja Flyer :) czy coś pomyliłem?! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie 8,5 x19 et 43 + 20mm dystans co daje et 23 i opona 235/35/19 i nie obciera

:polew: :polew: :polew:

obciera na pewno, tylko o tym nie wiesz :wink4:

U mnie na 235/40/18 8" ET35 ociera jak jade po "pofalowanej" drodze i auto mocno siada podczas amortyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...