Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Phatbox


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos z was ma zamontowany phatbox , i czy mozna to podlaczyc pod radio Concert???? i generalnie jakis wskazowki co, jak , gdzie i za ile prosze, slyszalem ze najtaniej w USA ja zwykle wiec mozna by sie usmiechnac do Pozka :) :) , dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pooglądajcie sobie film dla mnie całkiem fajne :decayed: :decayed: aczkolwiek mi starcza solisto + 8gb pendrive, no i jest dużo mniejsz eniż ten phatbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę się do tematu, bo udało mi się kupić Phatbox-a na Allegro za niewielkie pieniądze i podłączyć do mojego Chorusa II.

Pierwsze wrażenia... tak jak zauważył aju urządzenie jest ogromne i właściwie ledwo mi się zmieściło w schowku. Zdecydowanie bardziej polecam montaż w bagażniku jeśli ktoś ma więcej wolnego czasu.

Poza powyższym same plusy:

- rewelacyjna jakość dźwięku,

- brak problemów typowych dla tanich emulatorów zmieniarek np. z odtwarzaniem dłuższych plików, zacinaniem się itd.

- brak ograniczeń na ilość folderów / albumów / utworów granych na 20 GB dysk urządzenia

- doskonale rozwiązana nawigacja po utworach, dostępne tryby nawigowania po playlistach, albumach, gatunkach muzyki, wykonawcach itd. Dobrze organizując muzykę wgraną na dysk można naprawdę bezproblemowo odszukiwać utwory pośród wielu GB wgranych albumów...

- głosowe wspomaganie nawigacji jest niesłychanie pomocne

- i pewnie wiele innych pozytywów, które wyjdą niedługo.

Myślę, że sprzęt warty swojej ceny.

Polecam się w przypadku jakichkolwiek pytań.

Podaję też link do instrukcji Phatbox-a:

http://www.phatnoise.com/downloads/phatbox_users_manual.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...