Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Aparat telefoniczny do Audi


mkosinski

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki . Wpisałem pin uzyskałem połączenie , w głośnikach pięknie słychać ,na wyświetlaczu między zegarami widnieje numer z którym się połączyłem ale....nie słychać mnie.... Czy zatem potrzeba jakiś dodatkowy mikrofon? A może w radiu coś muszę uaktywnić? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZesc,

Mikrofon jest umieszczony w lampce.Jak zdejmiesz lampe znad glowy, to tam powinna byc taka mala czarna kostka nad srodkowa porforacja. Musi byc podlaczona do wiazki w podsufitce. Jesli to wszystko jest ok, to nalezy podlaczyc VAGa i w kanalach od 129 do 134 w sterowniku BT sprawdzic, czy nie jest ustawiona czułosc mikrofonu na zero. Poza tym sprawdz w telefonie, jak masz ustawiony profil na zestaw samochodowy. mozew tam trzeba szukac odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zdemontowałem tą lampę w podsufitce i niestety brak mikrofonu :no: jest sama mała kostka na dwa piny po lewej stronie przewód zielony i półprzezroczysty .Jak myślicie gdzie można kupić sam mikrofon? :mysli: Czy może znacie jego numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszrud,

zapytaj czakiego22.Moze ma mikrofon w ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złociutki,

Ktoś Cię zrobił w bambuko. To nie jest mikrofon, tylko ultradźwiekowy czujnik ruchu do fabrycznego alarmu. Też się go montuje w lampce, ale nie na środku tylko z tyłu, nad podłużną perforacją. A ponieważ to nie jest mikrofon, to i wtyczka jest inna. To też jest zresztą rarytasik. Ile dałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie kryptoreklama, ale mam nadzieję, ze admin przymknie oko :>

masz linka nawet od aukcji. Sprzedaje nasz forumowy kolega czaki22.

http://allegro.pl/item1084780572_audi_a4_a6_a5_mikrofon_orginal_bluetooth.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moimproblemem jest, jak rozmawiam przez zestaw głośnomówiący mnie słychać ale ja nic nie słyszę tylko szum w głośnikach w radiu znalazłem tylko opcję zmiany głośników na lewy, prawy lub oba. Gdzieś przeczytałem że problem może stanowić telefon z symbianem, a taki mam. Może ktoś coś poradzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie był brak mikrofonu ,dlaczego nie wiem, nie przypuszczam iż zamontowali zestaw głośnomówiący bez jednego elementu. Kupiłem działa , nie wiem tylko dlaczego nie które rozmowy odbiera automatycznie a inne trzeba potwierdzić zieloną słuchawką. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...