Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radyjko


Rekomendowane odpowiedzi

Te radio nie jest dla melomanów ale ma plus ,że prezentuje się lepiej niż starsze modele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj lepiej jakiegos Alpina albo Pionka.. :rolleyes: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dozbieraj jeszcze trochę i kup concert cd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje?? Czarne z czerwonym podświetleniem jakieś dobre - czyli ja osobiście polecam Clarion DXZ778RUSB (http://www.clarion.com/pl/pl/products/2007/audio/source_unit/cd/DXZ778RUSB/pl-pl-product-pf_1172367115727.html

Tyle, że kosztuje 1500zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie Clariona :thumbdown:

Co masz przeciwko Clarionom??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tritrace - jak wszędzie... Ale prawdę mówiąc Clarion ma markę, podobnie jak Alpine czy Blaupunkt. Czyli tyle ile ludziów tyle opiniów. Twoja decyzja co do radia. Ja się już wypowiedziałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam JVC KDLH 2000 świeci na jako chcesz, przyciski czerwone a pod wyświetlacz ustawiasz sobie naprawdę dowolny kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje?? Czarne z czerwonym podświetleniem jakieś dobre - czyli ja osobiście polecam Clarion DXZ778RUSB (http://www.clarion.com/pl/pl/products/2007/audio/source_unit/cd/DXZ778RUSB/pl-pl-product-pf_1172367115727.html

Tyle, że kosztuje 1500zł...

Po co takie radio jak nie "budujesz" sprzętu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to właśnie od jednostki centralnej się zawsze zaczyna budowę :chytry:

I jak centralna będzie dobra to wtedy poleci "pragnienie" na nowe głośniki, kable, wytłumienie etc...

Czyli :th: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od miesiąca szukam tego: http://www.blaupunkt.com/pl/7646150510_zoom.html , moim zdaniem pasuje b. dobrze, i jeśli się nie chce budować porządnego systemu audio, to w zupełności wystarczy. Ostatnio kosztowało ok. 320-330 zł, ale niestety nie będzie już oferowane przez Blaupunkta (dzwoniłem-na magazynie też już nie mają :( ),i tu mam wielką prośbę do klubowiczów: Jeżeli w Waszym mieście spotkacie gdzieś w sklepie ten model ESSEN MP36 to proszę o informację. Internetowe sklepy już obdzwoniłem chyba wszystkie, ale oni nie trzymają nic na magazynie lecz dopiero gdy jest klient to zamawiają u dystrybutorów a tam już nie ma. Może się trafić w którymś Media Markcie albo Avansie lub normalnych sklepach car-audio. U mnie niestety nigdzie już nie ma. Ważne jest żeby to było ESSEN, bo oznaczenie MP36 ma kilka różnych modeli (choćby Santa Cruz-coś podobny do tego który kolega na początku pokazał). Za wszelkie informacje będę zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaupunkt Toronto MP73

Blaupunkt Bronx MP75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...