Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radyjko


Rekomendowane odpowiedzi

Blaupunkt Toronto MP73

Potwierdzam najladniej bedzie sie komponowac.. I ma czytnik kart SD/MMC.. Chociaz osobiscie uwazam ze cos z USB bylo by najlepsze.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ładne ale te modele to już od dawna nie oferowane i nie ten zakres ceny, nie interesuje mnie ponadprzeciętna jakość muzyki w samochodzie, tak to słucham w domu (same przewody głośnikowe mam droższe niż to toronto). A Essen jeszcze 1-2 mies. temu był do kupienia. Jeśli nie znajdę to myślę ew. o Sony gt212 (też ok. 320,-zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto tylko w używce ale za nowego kosztowała sporo ponad 2 tyś. wiec nie podważaj klasy radyjka. Zadbane niczym nie traci w zwojej funkcjonalności. Niestety trudno je dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale każdy ma swojego bzika, jeden inwestuje w akwarium inny w ciuchy, inny w tuning optyczny (imo porażka), a ja lubię wieczorem w domu zapuścić cd (żadne car audio nigdy nie będzie miało jakości systemu home hi-fi, nawet takiego taniego za ok. 3-4 tys.) i posłuchać muzyki. Audio w aucie jest mi potrzebne żeby nie było nudno i coś brzęczało w trasie, skrzynie basowe, milion bajerów, windy, super wyświetlacze, itp mnie nie interesują, ale jak już mam coś kupić to wolę żeby nie waliło jakimiś bajerami, srebrnymi guziczkami, itd. Jak sami twierdzimy na forum, Audi na razie jeszcze nie jest w PL marką dla buraków jak BMW (miałem parę lat temu, solidne auta ale teraz to Bolid Młodego Wieśniaka), Merc (taksówkarze) czy Lexus (żeby zarobić na serwis to chyba trzeba być kumplem Kaczorów), dlatego szukam właśnie Essen bo się w miarę dobrze integruje z deską a4, czyta mp3 (jak słucham dla przyjemności w domu to nigdy bym nia zarzucił skompresowanego formatu, ale do auta to wygoda) i jest tani, ew. sony gt 212 ale ten jest normalnie dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...