Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki macie przebieg w swoich Audicach???


sołtys85

Rekomendowane odpowiedzi

Berlingo 1.9D Dw8 ledwie 590 tyś :) Mam wrażenie że dopiero się dotarł i sa to jego najlepsze chwile w życiu bo zaczyna z kilometra na kilometr lepiej chodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w A4 ADR mam 220tyś

w A6 AKN za chwilę 350tyś przekroczę

a co do przebiegów to teraz kupiłem B5 angola który ma 61tyś mil , co jest udowodnione książką serwisową do końca i panowie uwierzcie że to auto w środku wyglądało jakby z fabryki wyjechało , jakby to diesel był to pokusił bym się o przekładkę i zostawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno 270 000:decayed:
699 kkm

kręcony na bank :grin:

no jacha!

jak wjezdzal do kraju w roku 2008 albo 2009 mial juz ponad 400 tysi nalatane oczywiscie handlarzyny skrecily na 210kkm :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADP, ok 221kkm (w/g ASO by się zgadzało ale ręki sobie nie dam uciąć), ostatnio po ok 80kkm przejechanych na 10w40 (Castrol, Mobil, Motul) zmiana na 5w40 (Motul) -zmiany co ok 10kkm - i chodzi aż miło choć od czasu do czasu poklekoczą popychacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADP, ok 221kkm (w/g ASO by się zgadzało ale ręki sobie nie dam uciąć), ostatnio po ok 80kkm przejechanych na 10w40 (Castrol, Mobil, Motul) zmiana na 5w40 (Motul) -zmiany co ok 10kkm - i chodzi aż miło choć od czasu do czasu poklekoczą popychacze.

U mnie klekoczą jak jest poniżej połowy stanu. Zalej na maxa i zobacz czy jest różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kupnie było 187323km w pełnolatku :grin: po zajechaniu na warsztat i pogrzebaniu w srodku i pod maska znaeziono kartke olejowa z 270678km:decayed: i ksiazke serwisowa z dojcza i polski zatrzymujaca sie własniena 270678kmw 2010r :grin: wiec totalny amator cofal licznik:facepalm: szaczuje na jakies 330000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe przebiegu zdarzają się i owszem ;)

Mój kolega ma Fiata Pande z 2003r z przebiegiem 28tyś km (dwadzieścia osiem tysięcy kilometrów)

Jest pierwszym właścicielem :decayed:

Auto jest praktycznie nieużywane, jak będzie sprzedawał to dam znać na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik dobrze cofnął - tylko zapomniał zabrać kartek :) Bo gdybys wiedział że ma tyle nie kupilbyś go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj juz przerobiony anglik mial cos kolo 110tys mil jak go kupilem. Obecnie ma juz 216tys kilometrow. W srodku jak nowy, nie bite i od pierwszego wlasciciela :)

Tylko wlasnie te jedno "ale", trzeba bylo sobie kierownice przerzucic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,9 AWX 2003r- 235692km- jeżdżę nim od przebiegu 5 tysiaków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...