Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Podgrzewana kierownica


Pepton

Rekomendowane odpowiedzi

A4 chyba nie miały podgrzewanej kiery ale kto wiem moze ktos sobie tak skonfigurował wyposażenie

no nie mialy, ale np kamery cofania tez nie mialy a niektorzy maja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o to, ze koledze ktos mógł wcisnąć kit, ze jest podgrzewana :wink4: tak jak mojemu znajomemu chcieli wcisnąć, ze ma podgrzewane fotele przód i tył a na moje pytanie to gdzie sie je kurde włącza to powiedzieli, że uaktywniają sie dopiero jak spadnie temp poniżej 5 stopni, wyśmiałem ich :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie u mnie tego przycisku nie ma

ale dodzwoniłem się do poprzedniego właściciela, powiedział, że podgrzewanie kierownicy włącza się automatycznie po włączeniu podgrzewania fotela kierowcy.

Nie sprawdzałem jeszcze, ciekawe czy hit czy kit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie u mnie tego przycisku nie ma

ale dodzwoniłem się do poprzedniego właściciela, powiedział, że podgrzewanie kierownicy włącza się automatycznie po włączeniu podgrzewania fotela kierowcy.

O takiej opcji to nie słyszałem... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A własnie że to prawda bo sam jestem posiadaczem podgrzewanej kiery i włącza się to po włączeniu podgrzewania siedzenia kierowcy sprubój

No to super! :good: Człowiek uczy się całe życie! :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A własnie że to prawda bo sam jestem posiadaczem podgrzewanej kiery i włącza się to po włączeniu podgrzewania siedzenia kierowcy sprubój

A przynajmniej dokładnie tak działa to w A6 mojego znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - podgrzewanie kiery, jeśli jest - załącza się po włączeniu ogrzewania fotela kierowcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - podgrzewanie kiery, jeśli jest - załącza się po włączeniu ogrzewania fotela kierowcy...

To tylko w A8 jest opcja włączenia podgrzewania kiery przyciskiem tak jak na fotce wyżej?? W A6 C6 wydaje mi sie, ze też włącza sie je przyciskiem.

W każdym bądz razie dobry bajer zawsze o tym marzyłem :decayed: Ciekawe jak długo sie nagrzewa, wcześniej od siedzeń??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - podgrzewanie kiery, jeśli jest - załącza się po włączeniu ogrzewania fotela kierowcy...

To tylko w A8 jest opcja włączenia podgrzewania kiery przyciskiem tak jak na fotce wyżej?? W A6 C6 wydaje mi sie, ze też włącza sie je przyciskiem.

W każdym bądz razie dobry bajer zawsze o tym marzyłem :decayed: Ciekawe jak długo sie nagrzewa, wcześniej od siedzeń??

"Nitka" będzie krótsza więc myślę, że tak. Pamiętam też, że temperatura jest z góry narzucona i nie można jej zmienić... Więc pewnie będzie to delikatne podgrzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i działa

po włączeniu podgrzewania fotela kierowcy automatycznie podgrzewa się też kierownica

ale miałem wrażenie, że w tyłek robi się prędzej ciepło niż w ręce :)[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 15:13_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może sprawdzić z jakim modułem kierownicy współpracuje kiera z takim przyciskiem do grzania ? U mnie z modułem 8E0 953 549 Q nie chce zakodować grzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może sprawdzić z jakim modułem kierownicy współpracuje kiera z takim przyciskiem do grzania ? U mnie z modułem 8E0 953 549 Q nie chce zakodować grzania.

ja będę sprawdzał u siebie z modulem (troszkę rzadko spotykanym ) 8E0 953 549 T i zobaczymy czy odpali , oczywiście grzane stołki są u mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...