Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar , jego ustawienie sterowane radiem - brak.


Gość Badix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zabrałem sie do podsufitki - do lampki ale jak kończyłem prace przy niej - zrobiłem przez przypadek zwarcie. Poszedł bezpiecznik od licznika , lampki i nie wiem czego jeszcze.

Pytanie - przy wyświetlaniu czasu był symbol nadajnika radiowego - teraz go nie ma i czas jest zły - jak to przywrócić ?

kolejne pytanie - może śmieszne - pierwszy raz spotkałem sie z tak maleńkimi bezpiecznikami - 5A i 10A - gdzie je można kupić oprócz serwisu Audi ? One sa powszechne czy tylko to Audi ma ? Nie ma na stacjach. Byłem w Norauto - też nie mają. A przydał by sie zapas.

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey kolego. Zegar ustawia się lewym pokrętłem. Musisz je lekko pociągnąć i wtedy powiny cyfry migać. żeby zmienić nastawy trzeba w lewo lub prawo przekręcić nie za mocno żeby nie urwać i powinno się dać ustawić. Zmiana z godzin na minuty odbywa sie poprzez nastepne pociągnięcie pokrętła(chyba). Nie pamiętam dokładnie ale dałem rade sam to zrobić. Na forum gdzieś były fotki z jakiejś ksiązki jak to sie robi. Co do sychnronizacji radiowej to też tak miałem na początku jak kupiłem bryke. Widocznie nie wszędzie łapie fale bo jak wkońcu ubezpieczyłem auto i zacząłem jeżdzić to sama sie zapaliła ta kontrolka.

Bezpieczniki te powinieneś dostać bez problemu w sklepach motoryzacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to nie wpadłem aby pociągnąc ten przycisk - a jeszcze jedno mi sie nasunęło pytanie - ja go raz nacisnąłem - pokazało sie ile do serwisu - OK - ponowne naciśnięcie - i na fisie zaczęły wyskakiwać duże symbole np oleju, hamulców , płynu spryskiw. żarówek a na koncu pokazał sie taka mała jedynka o góry kółka z symbolem km. i potem na dole mała dwójka też z symbolem km w kółku - co to takiego ? To jakieś samo sprawdzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go raz nacisnąłem - pokazało sie ile do serwisu - OK - ponowne naciśnięcie - i na fisie zaczęły wyskakiwać duże symbole np oleju, hamulców , płynu spryskiw. żarówek

Ja mam a4 z 2000 i mam tak samo

i potem na dole mała dwójka też z symbolem km w kółku

Tego już nie.

U mnie na końcu pojawia się duży napis OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz coś bliżej ? Jeżeli prędkość zostałaby przekroczona - to w jakiś sposób by to pokazało ?

A co oznacza "jedynka" i "dwójka" ? Pokazywane jest to na pomarańczowo.

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz w instrukcję obsługi, jak zaprogramujesz że ma ostrzegać po przekroczeniu np. 90 km/h to gdy będziesz jechał szybciej to zapali się to kółeczko na FISie z 1 dla pierwszej zaprogramowanej prędkości i z 2 gdy będziesz miał drugą zaprogramowaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zniknął czas po wymianie akumulatora. Po dwóch dniach się sam ustawił radiowo. Nic nie ruszałem. Miło mi się zrobiło, bo ju zaczynałem wąpić czy się ustawi, w szczególności, że pan w ASO powiedział mi, że zegar radiowy to w nowych A8 jest a w mojej starej A4 to na pewno nie. Zdziwiłby się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Fakt - sam sie ustawił - walczyłem ręcznie ale guzik wywalczyłem - pociągnąlem za ten przy desce i zegar migał - ale przestawić go nie potrafiłem. Ale grunt , że działa :-)

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Fakt - sam sie ustawił - walczyłem ręcznie ale guzik wywalczyłem - pociągnąlem za ten przy desce i zegar migał - ale przestawić go nie potrafiłem. Ale grunt , że działa :-)

Poz

jak juz sie pociagnie i zaczyna migac to przekrec mocno w lewo lub prawo i musi dzialac. Dzisiaj ustawialem bo rozladowal mi sie aku i zresetowal sie zegar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...