Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prawe duże lusterko - problem ?


Vienio

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem lusterka oba duze do swojej niuni, co sie okazalo prawe jest najprawdopodobniej od wersji angielskiej i z pozycji kierowcy po lewej stronie wogole nic przez nie nie widac, bo lusterko jest przystosowane do pozycji kierowcy z prawej strony. Czy da sie to jakos zrobić żeby bylo widac normalnie? moze trzeba zakupić jakis inny wklad do tego lusterka? [br]Dopisany: 02 Lipiec 2007, 21:40 _________________________________________________prosze o pomoc :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie odpowiedziałeś, wkładów na allegro masz mnóstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra wkład ratuje sytuacje, tylko jaki? niech sie wypowie ktoś kto ma prawe duże lusterko.[br]Dopisany: 08 Lipiec 2007, 08:39 _________________________________________________czyli nikt nic nie wie... szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja "szukaj" - priceless. :bicz:

Już kiedyś na forum opisywałem swoje perypetie z lusterkiem podgrzewanym i dawałem namiary na gościa z Sochaczewa.

opcja 1.

Kupujesz lusterko bez podgrzewania - u mnie ok 30 zeta za szt, doklejasz matę grzewczą-u ie jakieś 8 zeta za szt. Robociznę robisz sam

opcja 2.

wkład z podgrzewaniem, jakieś 50 zeta, robocizna samodzielnie

Oczywiście możliwe inne wariacje.

A namiary do Sochaczewa masz tutaj:

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1796250

w sobotę z rodziną podjedziesz, lusterka dobierzesz osobiście - będziesz miał pewność, a wracajac do Żelazowej Woli z rodziną wycieczkę zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soeki ze odgrzebuje tak stary temat ale szukam i nie moge znalezc czy prawe lusterko od anglika pasuje p&p do europejskiej wersji? Bo tez przymierzam sie do wymiany i chcialbym wiedziec na jakie problemy moge natrafic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mi powie czy lewe lusterko z B5 przed liftem spasuje do polifta ? Nie chodzi mi o wygląd tylko o mocowanie - czy bez żadnych przeróbek do polifta można założyć lusterko przedfiftowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kostka sie nie różni to tak, ale tylko lusterko kompletne, bo mix 2 lusterek w jedno nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...